Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaja után mindig enyhe hánying...

Kaja után mindig enyhe hányingerem van. Nagyon változó a hangulatom néha fel tudnák robbanni néha meg nagy a nyugalom rajtam. Volt valaki így baba miatt?

Figyelt kérdés
Össze -vissza van mensim ezért nem tudom mikor kellene megjönnie.(van hogy egy hónap kimarad)mint a múlt hónap is.SZERINTETEK LEHETEK BABÁS?LEHET VOLT SPONTÁN PETEÉRÉSEM?
2012. jún. 16. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg cukor-háztartás zavarod van, nézz utána az IR és PCOS szavaknak. Hányinger étkezéssel összefügg, rendszertelen mensi, változó hangulat... nálam ezek a betegség tünetei voltak (hiába akartam nagyon,hogy terhesség legyen). A peteérés pedig nem egy spontán dolog. Egészséges szervezetben kiszámítható az ideje. Sajnálom, én nem tippelnék terhességre. Arra viszont feltétlenül felhívnám a figyelmed, hogy a rendszertelen mensi, főleg, ha ki is marad, nem normális dolog. A hormonszint eltolódás és a túl magas cukor vagy inzulin, esetleg tesztoszteron szint korai vetéléshez is vezethet, és a későbbi súlyos betegségek kockázata nagyon nagy.
2012. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!A doki szerint nincs bajom az eredményeim jók!mondta hogy szedjek fog.gátlót de azt nem akarok(mert beállítja a mensit)Babát szeretnénk nem fog.gátlót :D

eddig nem voltam ilyen azért is tettem fel a kérdést hogy valaki járte így és baba lett e belőle!mert nálam ez nem megszokott

2012. jún. 16. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd, bármi lehetséges, bár tény,hogy ennyire rendszertelen mensivel jóval kisebb az esély a babára!

Mondjuk a dokit sem értem,hogy miért mondja,hogy minden rendben van, mert ha úgy lenne, akkor viszonylag normális ciklusodnak kellene lennie!

Meg ugye hát itt a beképzelés ténye! Sokan még hányni is tudnak,annyira szeretnének babát!

Barátnőm pl. ahogy ráálltak a projektre, minden hónapban hányingerre küszködött, de csak a 6. hónapban lett terhes!

Csak úgy tudod megnézni,hogy csinálsz pár napos különbséggel teszteteket!

Ha mondjuk még két hét múlva sem lesz pozi, és nem is jön meg, akkor fel kellene keresned a dokid!

2012. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az az orvos, aki szerint egy felnőtt, fertilis korban lévő nő rendszertelen mensije "teljesen rendben van", és szedjen fog.gátlót, az nem orvos. Csak úgy néz ki, mint ha az lenne. Valamelyik hormonszinted nem stimmel. Ez akadályozhatja a teherbeesést is. Válts orvost és járj utána! Felnőtt, józan gondolkodással te is beláthatod, hogy ez így nem normális. Ne kockáztass és pazarolj el éveket az életedből erre! Lépj!
2012. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igazatok van!doki váltás lesz a vége...csak nem értem miért akar mindegyik orvos fog.gátlót adni még annak is aki babát akar...ezek a "tünetek" nekem még nem voltak..csak azért gondoltam hogy lehet baba.ti ilyen jeleket nem tapasztaltatok?
2012. jún. 16. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem volt hányingerem!

De olyan nincs,hogy mindenkinek ugyanolyan tünetei legyenek!

Van akinek ilyen, van akinek olyan.

2012. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tesztelj! Nekem rendszeresen vannak tüneteim, de nem vagyok terhes. Annyira szeretnék babát, hogy már produkálom ezeket. A barátnőmnem annó még a teje is folyt:) Azóta a 2. babáját várja...

JA, és menj endokihoz, nekem is rendszertelen volt, és kiderült az IR és a PCO is.

2012. jún. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért ne általánosítsatok, hogy attól van rosszul sok nő, mert csak beképzeli a tüneteket, még a teje is csorog, stb...

Van olyan, hogy magas prolaktin-szint, és bizony megfogan a baba, csak nem tud rendesen beágyazódni, csak elkezdődik a folyamat. És pont ez a prolaktin-szint okozhat tejcsorgást is.


Kedves Kérdező, igenis lehetsz babás, és igenis van spontán peteérés is, vagyis olyan, ami nem pont középidőben van, nem is számít rá az ember, tünetei sincsenek. Az én babám így fogant a ciklusom elején.

Első körben tesztelnék párat néhány napos különbséggel, ha negatív, de tünetek még vannak, akkor dokihoz fordulnék egy vizsgálatra.

2012. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!