Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés, de mikor?

Peteérés, de mikor?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, de az együttlétek sajnos nehezen jönnek össze, mert a férjem sokat van távol a munkája miatt. Éppen ezért tutira szeretnénk menni, hogy belőjük mikor van a pé-m. Hőmérőzés kilőve, a lányom miatt nem tudom csinálni, mert sokszor korábban ébred, mint én. Vettem pg53 mikroszkópot és ovu tesztet a DM-ben. A mikroszkópnál ha páfrányt látok, illetve a pisilős tesztnél ha pozitív, akkor mikor kellene együtt lenni? Aznap, vagy pár nap múlva? Meg ugye van a tojásfehérje szerű váladék. Az akkor van amikor éppen pé van, vagy előtte?
2012. jún. 19. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legbiztosabb ha akkor vagytok együtt amikor az ovu teszt pozitív. Az LH hormon szintjét méri aminek hatására megreped a tüsző. A Kiskatonák élnek bent úgy 2 napot:)

A mikroszkópost nem próbáltam. A tojásfehérje a PÉ előtti napokban kezdődik, és az utolsó fogamzásképes napig tart.

2012. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elmondom nekünk hogy volt 3hete:

A dokim megvizsgát csütörtökön, azt mondta 1-2nap és megreped a tüszőm. Pénteken az ovuteszt pozitív is lett este, napközben pedig volt folyásom. Szombaton meg éreztem ovus görcsöt, a teszt már negatív volt, folyás semmi. A biztonság kedvéért péntek, szombat és vasárnap este is akcióztunk. 2hét múlva pozit teszteltem! Pedig ez már a 9. próbálozós ciklusom volt. Csak szerintem ennyire eddig nem passzoltak össze a dolgok. Valószínűleg már az első nap sikerülhetett, mert akkor, komolyan mondom, szinte egy csepp kiskatona se folyt vissza. A többi napon meg jött ki rendesen.

Azt olvastam, h a tojásfehérjés folyás segít bejutni a katonáknak. Szerintem nálunk ez tényleg segített.

Ja, és minimum 20percet gyertyáztam is.


Én próbáltam a pg53at, de nekem az ég egy világon semmit se mutatott. Hiába nyaloattam én azt reggel ébredéskor, h ne legyen bennem se kaja se innivaló, hiába nyalogattam napközben, hiába evéskor, próbáltam kevés nyállal-több nyállal, de még akkor se lett páfrányos, amikor tuti volt ovum (pl.most).

És ha utána olvasol, nem sok jót fogsz találni róla. Én szerencsére csak kölcsön kaptam, nem kellett érte fizetni.

2012. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!