Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 14. napján voltunk...

Ciklus 14. napján voltunk együtt lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Akármikor lehet baba ha nem védekezel. Menstruáció közben is csak kicsi rá az esély!!! Drukkolok hogy az legyen amit szeretnél!!! Ha kérdezni szeretnél még valamit akkor nyugodtan írj. További szép napot!!!!
2012. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ,még annyi hogy feszülget a hasam émelygek remélem ez már baba jele,
2012. jún. 20. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet baba!!!! De sajnos menstruáció tünete is. De szurkolok hogy baba legyen!!!! Mikorra nem várod???
2012. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
júli.1-2-án kéne megjönnie,de előző hónapban csak barnáztam akkor mensi előtt 2 nappal teszteltem negatívat
2012. jún. 20. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy másik tesztet reggeli pisiből!!!
2012. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben ma tesztelek még egyet egyébként már reggel mikor felébredtem erős hányingerem volt.
2012. jún. 21. 06:39
 7/7 anonim ***** válasza:
A tesztet majd ragd fel!!! Én majd értékelem de ha nem tudod felrakni akkor majd ird meg legalább.
2012. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!