Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérést egy vérvételből meg...

Peteérést egy vérvételből meg tudják állapítani?

Figyelt kérdés
Én 2x voltam vérvételen, ha nem lenne peteérésem akkor azt észrevették volna???
2009. júl. 6. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok butaságot írni, de úgy tudom, hogy uh-val látja a doki. Ha magas a prolaktinszinted azt a vérvételből látja a doki, attól nincs peteérés.

Biztosan van, aki jobban tudja. :)

2009. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, vérvételből nem veszik ezt észre feltétlenül. Több időpontban vesznek vért, a 3. ciklusnapi általában az alaphormonokat nézi, a 21. napi a sárgatest-fázist. Ha mindkettő volt, és semmi eltérés sincs, akkor majdnem biztos, hogy van peteérésed, de tutira csak UH-val lehet megmondani.
2009. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ultrahanggal? Mert hasi ultrahangon voltam már minden rendben volt, vérvételen nézték a hormonokat 2x is és minden rendben volt. Bár a második vérvételen a tesztoszteronom volt egy kicsivel magasabb. De azt mondta a doki hogy nincs gond.
2009. júl. 6. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!