Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 10-én volt meg a...

Április 10-én volt meg a mensim de csak 1 napig tarott elmentem nögyógyászhoz és azt mondta hogy várjuk meg a következö mensit és utána csinál uh-ot! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nagyon kiváncsi vagyok várjam meg mig megjön a következö amit nem várok vagy a teszt már kimutatná? Május 7re (nem várom)!

Tegnap észre vettem hogy 1 pár csepp vér a bugyimon mikor wc-n voltam! Ez mitö lehet lehet a beágyazodás?


2008. ápr. 29. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék.
2008. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is tesztelnék a helyedben.
2008. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nagyon félek hogy negativ lesz:((! Használtam ezt a canesten kombi hüvelykupot attol nem lehet véres a bugyim,nem? És ha terhes vagyok akkor nem lesz baja a babynek töle ugye?
2008. ápr. 29. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van teszted, csináld most!(és persze írd meg az eredményt) Ha terhes vagy, ki kell hogy mutassa már! De ha bírsz, akkor legyél még türelmes az uh-ig. Lehet be fog indulni a vérzésed, és nem vagy terhes, de az is lehet, hogy ezen a pár cseppen kívül nem lesz több, ami normálisnak számít terhesség esetén. Te döntesz!
2008. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még korai lenne ha megjönne mert csak 7re (nem várom)!

Nagyon izgulok már!!

De a negativ tesztöl viszont nagyon félek:((!

Reggel csináljak az elsö vizeetböl vagy az mindegy??

Persze ha csinálok mindenképpen megirom:DD!

2008. ápr. 29. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Szrítok, hogy baba legyen!

De nem baj, ha még nem mutatja ki a tesz, ne féljj tőle.

Csináld meg nyugodtan!

2008. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még túl korai lenne az a teszt. Csak egy hét múlva esedékes a menzeszed, abból még bármi lehet.

Én 9-re nem várom, és tegnap nekem barnás volt a nyákom, nem tudom mi lehet, csak reménykedem, h. esetleg beágyazódás?

De a teszttel várj még.

2008. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor várok még de nagyon nehezen birom ki majd megprobálom lefogalni magam!!!

De mindenképpen irok majd hogy mi lett:DD!

2008. ápr. 29. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!