Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombat óta késik, de minden...

Szombat óta késik, de minden hónapban késett március óta, mióta babát akarunk. Volt így valaki? És mire sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért késik, mert nagyon szeretnéd. :)Igen voltam így a harmadik gyerkőcre nagyon ráálltunk, de ilyenkor türelmetlen az ember. Amég össze nem jött a baba elég sok terhességi tesztet elhasználtam. Aztán amikor sikerült, elhasználtam három tesztet mire végre kimutatta, hogy megfogant a kicsi. Persze én már akkor tudtam. :D
2009. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ha babára gyúrtok, akkor tesztelj, most már majd' négy napos késést már ki kell mutatnia a tesztnek...


amúgy mennyiket késik, mert ha egy-két napnál többet, akkor hormonvizsgálatot is érdemes csináltatni, bár én is azt hiszem, hogy az 'elhatároozás' kavart be.

2009. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi fél éve próbálkozunk a babával és most az utolsó két ciklusban is késett 2-4 napot.Előtte sohasem késett.Egyre jobban akarjuk a babát, türlmetlnebbek vagyunk, szerintem ezért késik.
2009. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És mennyit késett március óta?Mindig ugyanannyit?Mert nekem pl így állt át a normális 28-as ciklusom 40 naposra!Másfél éve próbálkozunk a babával,a hormonjaim rendben vannak,és nekem februártól állt át a szervezetem.Mindig csak néztem,hogy jéé,megint késik,meg jéé megint.Aztán egyszer utánaszámoltam,és akkor tűnt fel,hogy szép lassan beállt 40 naposra.Szerintem neked is érdemes lenne utánaszámolnod,mert ha így van,akkor máskor van a peteérésed is!
2009. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Ja,és úgy tűnik,hogy ezzel a számolással végre most sikerült! :)
2009. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

gratulálok neked,és utánanézek a napoknak.

de nem görcsölök rá,nem tesztelgetek, nem figyelek semmit.később még írok

2009. júl. 7. 21:24
 7/7 A kérdező kommentje:
megnéztem a dátumokat és kb 33, 35 napos. tehát holnap lesz 35 napja, hogy utoljára megjött.erős fehérfolyásom van.
2009. júl. 7. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!