Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesseg jele ha...

Lehet terhesseg jele ha pattanasok jottek ki rajtam, alamon, hatamon, arcomon? Enyhe feher folysom is van ami szagtalan. Kb 9 nap mulva kell megjojjon a menzeszem.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek mar babat,remelem osszejon!
2012. jún. 25. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neten keresztül senki sem tudja megmondani. Várd meg, hogy megjön vagy sem, és ha nem, csinálj tesztet. Lehet, a melegtől jöttek rád pattanások. Türelem. Lehet, hogy majd 50-en írják, hogy biztos, miközben nem. Majd eldől.
2012. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ilyen korán még semmi jele sincsen..., sőt még a mensi elmaradásakor sem biztos, hogy bármit is lehet érezni. Én speciel abból vettem észre, hogy terhes vagyok, hogy teljesen kisimult az arcom, de nem mensi előtt másfél héttel. Drukkolok neked!
2012. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2012. jún. 25. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyen koran nem hiszem...amugy nekem meg pont az volt a jele hogy tiszta volt az arcom, ami mensi elott egy-ket nappal mindig eleg pattanasos.
2012. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!