Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap együtt voltam a páromma...

Bubu18 kérdése:

Tegnap együtt voltam a párommal, július 4 én kell meg jönni e. Szerintetek lehetek terhes? Nagy mennyiségben ki folyt, szerintetek azért maradt bent amiből babánk lesz?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 07:11
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok,ha elkezdem szedni az elvitet akkor jobban segítek a teherbe esésen?
2012. jún. 26. 07:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért is ne lehetnél terhes.Az nem baj ha kifoly,annyi megy be amennyi kell.Az Elevittől nem leszel hamarabb terhes,de rásegíthetsz,hogy a leendő babád egészségeseb lesz.
2012. jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elevit csak segít felkészíteni a szervezetedet a csomó vitaminnal.Nem baj,ha elkezded szedni,azzal csak jót teszel.Attól,hogy kifolyt,lehetsz terhes!De tesztet csak kb 2 hét múlva érdemes csinálni,addig úgy se mutat semmit.Sok sikert! :)
2012. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztatásodra mondom hogy nekem május 16.-án jött meg,május 23.-án voltunk együtt,utánna egyből forró zuhany nekem is "kifolyt majdnem minden,,:D és mégis pozitív lett a tesztem tegnap előtt.
2012. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz!:) Utolsó válaszadó a forró zuhany jót tesz szex után?
2012. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát fogalmam sincs hogy jót tesz e.Elvileg pont nem jó ha zuhanyzunk mert kevesebb az esélye a megtermékenyülésnek.Ha babát szeretnél inkább azt javaslom hogy előtte forró zuhany.Heti 1 etüttlét mert ha sokat vagytok együtt nem olyan termékeny a párod és figyelni a peteérést.TIPP:D
2012. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a tippeket :))
2012. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit.Nekünk bejött 3x.Sok sikert!!!!
2012. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na:D Gratulálok a babához!! Nagyon boldogok lehettek! Köszönöm mindenkinek:D meg fogadok minden tanácsot
2012. jún. 27. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!