Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyors fogyasztó tablett...

Milyen gyors fogyasztó tabletta vagy éhség csökkentő van? Már lassan egy éves a fiam, és nem fogyok.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én semmilyen tablettát nem javaslok. Szoptatsz még? Nos nekem az akupunktúra segített. Bár nem egy olcsó játék, mert nekem heti 4000 Ft-omba került, de megérte, sok hülyeséget kipróbáltam, annak ellenére, hogy egészségügyis vagyok, tudnom kellett volna, hogy semmit sem érnek. Az akupunktúrás kezelés során tűket szúrnak a füledbe (nem fájdalmas) és hetente cserélik, plusz adnak egy diétát. Nekem bevált, 20 kg-tól szabadultam meg :)
2009. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia válaszolotol kérdezem hogy hol csinálták ezt neki? és menyi idö alatt fogyott le milyen diétét kapott? én is ezzel küzdök, és már minden félét kiprobáltam.. tornázni nincs eröm, a diéta önmagában nem mindig elég..
2009. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Minden nagyvárosban van lehetőség rá, nagyon kemény diétám volt, reggelire csak gyümölcsöt ehettem, kenyeret, lisztet, kukoricát és olajos magvakat abszolút nem. Olajban sütött ételt hetente egyszer ehettem, és a lisztet hetente egyszer pótolhattam felesborsóliszttel. A főzelékeket keményítővel kellett besűrítenem, a húst pedig sütőzacskóban sütni. Jah és mindig csak mértékkel, valamint este 6 után nem szabadott enni semmit. Természetesen az üdítők is tiltva voltak, ásványvíz, valamit másfeles tej volt engedélyezve.
2009. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jajj azt nem mondtam, hogy a burgonya és rizs is minden formában tiltott volt.
2009. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
XL-S Duo: nem veszélyes lassú, tartós, és folyamatos fogyás.
2010. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!