Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció idején, közvetlen...

Ovuláció idején, közvetlen előtte, és utána szinte folyamatosan mért fájhat a hasam alul?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban 34,28,31,33 ( átl.31)nap volt a ciklusaim hossza. hogyan számolhatom ki az ovu időpontját? nem hőmérőzök.nincsen LH tesztem! már kb egy hete fájdogál a hasam.szúrkál vagy csak éppen tompán nyomást érzek! ez mitől van? ilyen ingadozó ciklushosszal hogyan lehet a középidőmet kiszámolni???egyáltalán lehet ovum?

2012. jún. 26. 10:47
 1/6 A kérdező kommentje:
A szúrkálást bal oldalamon érzem.
2012. jún. 26. 10:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Ovud lehet,de ha nem hőmérőzöl meg semmi akkor nem fogod tudni!Még utólag sem,mert az luteális fázis is mindenkinél más hosszúságú!

Hőmérőzz és meglátod hogy van-e peteérésed és hogy mikor!

A hasfájás meg normális!Nekem is szurkált most vagy 4 napig elég keményen!

2012. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván most a bal oldalon érik petéd!Előző voltam!
2012. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy akár már meg is repedhetett talán valamelyik nap? csak esetleg továbbra is fáj? van olyan honap hogy egyáltalán nem érzem a középidőt van hogy pár napig érzem, de erre csak egyszer volt példa hogy végig fájt, csak az brutálisabb volt, mert menni, állni alig tudtam végig 14 napon keresztül.akkor enyhült kicsit mikor leültem! na most éppen ha ülök akkor nyom!
2012. jún. 26. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem ovuláció előtt hatalmasra puffad a hasam, fáj a petefészkem és ha leülök, ezerrel nyomja alulról a hasam, petefészkem. amikor megreped a tüszőm, akkor már megszűnik a nyomás is üléskor és persze a petefészkefájdalom is.
2012. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a hasam nekem is volt puffadt jó pár napig, pedig semmi olyat nem ettem!!!!! a vérzésem juni 4-én volt meg 7-ig.
2012. jún. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!