Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szeretkezés után nagy...

Ha szeretkezés után nagy mennyiségű "kis dolog" kifolyik belőlem, attól még jöhet a baba?

Figyelt kérdés
Van akinek nem folyik vissza semmi? Ez egy kicsit aggaszt, mert olyan mintha minden kijönne ami bement.
2008. ápr. 30. 15:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Spermiumok a kis dolgok.. hogy pontosítsak :-)
2008. ápr. 30. 15:38
 2/8 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Tegyél egy párnát a popsid alá,és próbálj legalább fél órát így maradni.Kitartás üdv 29hetes kismama
2008. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia.én a mondo vagyok hogy mindenkinek kifolyik egybizonyos mennyiség.az a felesleg..fura lenne ha mindnek esélyt adnátok hogy megtermékenyitsen:D azt hiszem akkor tuti több iker lenne a világ vagy CSAK az lenne:Dés igen a leggyorsabb,legügyesebb ficko ugyis megtermékenyit..ö jokor lesz jo helyen..sex után tegyél a csipöd és a feneked alá párnát.polcold fel magad..nekem bejött...7 hetes kismami
2008. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én soha nem polcoltam fel magamat,igaz nem is volt tervbe a babó,de most 30 hetes boldog kismama vagyok(belőlem is kifolyt mindig minden)
2008. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó. :-) Gratulálok a babához!

Kicsit elképzeltem, hogy minden kijön, nem marad ott semmi, aztán csak lesek, hogy miért nem sikerül. :-)

2008. ápr. 30. 15:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még élőben senkitől meg hogy "te, belőled kijön valami utána" szóval azt hittem csak én vagyok selejtes vagy nem is tudom :-)
2008. ápr. 30. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem polcoltam fel magam, sőt, 6 hétig fogalmam sem volt arról, hogy terhes lettem, nem volt eltervezve, aztán mekkora meglepi volt :D Sok sikert

6 hónapos kisfiú anyukája

2008. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De még mennyi kifolyik... :-) Azért van többmillió, - jól van ez "kitalálva". :-)
2008. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!