Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedetek? Bíztassatok! 6...

Reménykedetek? Bíztassatok! 6 napja késik. Hőm és 36.9 és 37.2 között az elmúlt napokban. Eddig negatívok a tesztjeim. Állandóan pisilni kell. Részletek lent

Figyelt kérdés
A múlt hónapban teszteltem pozitívat, de sajna 2 nap késés után megjött. A hőmet idáig nem mértem, de az itt található infókból arra következtettem, hogy ameddig fent van a hőm, addig jók az esélyeim. Jelek a pisilésen kívül nincsenek egyenlőre.... Bíztassatok! Drukkoljatok! Adjatok tippeket!

2012. jún. 27. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Jajj, nagyon örülök neki :) Szerintem pár napig várj, már ha tudsz. Ha hétvégéig fentmarad a hőd, akkor tesztelj újra. De annyira még ne éld bele magad, ahogy írod, most minden arra utal, hogy jók az esélyeid, de ne legyen akkora a csalódás, ha mégsem. Mindenképpen írd majd meg, hogy mi a helyzet. Nagyon szurkolok neked! :)
2012. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon Köszönöm! Annyira sok erőt ad egy-egy ilyen válasz! Mindenképp írok! És holnap csinálok megint tesztet. Betáraztam vagy 4 fajtát. Pénteken megyek dokihoz! Remélem fog látni valamit! Egy év után talán... végre.... Köszi a bíztatást!
2012. jún. 27. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Nyugodj meg egy kicsit, ne tesztelgess 2 naponta, mert ha mondjuk holnap megint negatív lesz, csak elkeseredsz :) Ráérsz. És nem muszáj pénteken dokihoz menni, hacsak nem mennél egyébként is, mert még úgysem fog semmit látni. Tudom, hogy milyen nehéz a várakozás, de lesz még benne részed bőven a 9 hónap alatt. Minden rendben lesz, gondolj erre. Hatalmas drukk mégegyszer :)

2012. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Dokihoz mindenképp megyek, mert 300 km-re van, (közben elköltöztem), és sokára tudnék újra menni. Aztán még az is lehet, hogy lát valamit... A teszttel meg.... Nem tudom, hogy kibírom-e, hogy ne csináljak. Egy év után ez a legjobb 6 napom...Amíg nem jön meg, addig bízom. És még egyszer nagyon köszi!

Remélem látni fogod, ha írok fejleményt. Azt valahogy be lehet állítani?

2012. jún. 27. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelni fogom a kérdésed, mert őszintén érdekel, hogy mi a helyzet. Én is voltam ilyen helyzetben, tudom milyen érzés ez :) Még mindign én voltam :D
2012. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajna rossz fejlemények vannak.... Ma megjött.Annyira el vagyok keseredve! Nem értem, hogy van ez... Azok a párok, akik igazán szeretnék, azoknak nem sikerül... Más meg az abortuszról érdeklődik... Remélem neked, nektek hamarabb sikerül.
2012. jún. 28. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Megint első vagyok. Ne keseredj el. Gondolj arra, hogy új hónap-új remények. Addig is el tudtok menni apával egy felhőtlen nyaralásra, hátha az meghozza a gyümölcsét. ;)

Nekünk hála isten már sikerült, itt "kiabál" mellettem a 4hós kislányom. De mi is nagyon sokat vártunk rá, nagyon sok mindenen mentük keresztül. Nektek is sikerülni fog! Mióta próbálkoztok?

2012. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!