Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek hogy ebből a...

Megnéznétek hogy ebből a görbéből lehet-e baba és hogy mikor volt pontosan peteérésem?

Figyelt kérdés

16 vagy 19. napon?

Én 16.ra saccolok mert az alaphőm szerintem eggyel lentebb van!

Azért rendezetlen a görbém mert képtelen vagyok egy időben kelni egyéb okok miatt!

Köszönöm a válaszokat!

[link]


2012. jún. 30. 11:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Sztem akkor volt, amikor behúzta. 3 nap múlva reggeli pisiből tesztelhetsz. Sok sikert!
2012. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Most itt tartok

[link]

2012. júl. 3. 09:44
 3/28 anonim ***** válasza:

Akár a 19.napon is lehetett ovulációd.

Az ovulációtól számított 14. dpo-n már próbálhatsz tesztelni.


A görbéd nagyon szép, bíztató! Jó lenne, ha fent maradna a hőd!


Hol tartasz most??????? Jelentkezz hírekkel!

2012. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a 11. dpo-n vagy ma, várj péntek reggelig és reggel tesztelj első pisiből!!!!!!
2012. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Biztos nem a 16. nap?

Az alaphő vonalának eggyel tuti hogy lentebb kell lennie,azért kérdezem.Meg az csak egy napi "leesés" volt!

Megírom ha történik valami :D

2012. júl. 3. 10:33
 6/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a 19.nap volt PÉ-d, szép eddig a görbéd, reméljül fent marad a hőd. Drukkolok!
2012. júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
úgy láttom iszod a cickafarkat és a palástfűvet :) megkérdezhetem hogy mióta iszod? láttam hogy a múlthónapba is ittad,remélem most sikerűl neked a baba :) amúgy miért kezted inni?
2012. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Látni is hogy az előző ciklusom 50 napos volt,és az az előtti is!egyszer csak kitolódott és egyre egyre később jött meg!Ezért kezdtem el hőmérőzni is!elteszteltem rengeteg pénzt a nagy semmire,így legalább tudom hogy felesleges mert még nem is volt pém!

Aztán olvastam itt sok csajtól a teák hatását,megjegyzem sose hittem ezekben!

Az első görbém elég érdekes lett,kicsit össze-visszás,aztán a második mérős görbénél elkezdtem inni és valahogy rendezettebb lett a ciklusom,bár ugyan olyan hosszú maradt!És most...elájulok a gyönyörtől olyan szép a görbém és mint látod az 50 napos ciklus lerövidül harminc valamennyire,majd még kiderül pontosan mennyire!:)

Szóval csak ajánlani tudom!De csak akkor ha baj van a ciklusoddal,mert rendezett ciklust bekavarja,úgy nem szabad inni!Ha van kérdésed írj nyugodtan!


Szóval akkor 19. napra szavaztok?Hát akkor még várnom kell úgy szombatig...fenébe!:)

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 3. 10:55
 9/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is 16, de végül is lehet a másik is.... Drukkolok! Szép a görbéd!
2012. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
köszia válaszod kedves kérdező egyben most meg is nyugtattál :) 28-34 de van mikor 40 napos ciklusaim vannak,van mikor nincs peteérésem. Ahogy mértem a hőm 13. napon volt peteérésem és rá kb. 16 nap után mensi.Most isszom először és 20. napon volt pém, a görbém még cikk-cakkos nem sok változás van,remélem a jövőhónapba jobban fog alakulni a görbém :) mint ahogy neked is
2012. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!