Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle időn belül pozitív,...

Facelle időn belül pozitív, mesi előtt pár nappal! Bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Ennyire érzékeny lenne?? 2-3nappal hamarabb kimutatja??

Nagyon örülnénk ha tényleg baba lenne, de itt olvasni lehet róla rosszakat is (álpozitív)....!

Szülés óta beállt 30 naposra a menzim, de a múltkor késett 5 napot (stressz miatt) most azt sem tudom melyik időt számoljam, mert ha a régit, akkor már meg kellett volna jönnie,ha a múlt havit, akkor van még pár napom amíg esedékes lenne..!



2012. júl. 1. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha időn belül lett pozitív, szerintem nagy esélyed van babára :) Többeknek is kimutatta már a nem várt előtt. ha bizonytalan vagy 2 nap múlva csinálj még egy tesztet, de egy másik fajtát, ha az is pozitív, akkor 100% hogy baba.
2012. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mivel, magad is írod, h múltkor bizonytalan volt mensid, ez a mostani peteérésedre is kihathatott. Ál pozi pajzsmirigygondoktól meg vmi speciális gyóygsszertől lehet. (mindkettő igen ritka).

Tehát én is azt csinálnám, amit az első ír, pár nap múlva új teszt, és ha az is pozi, tuti h terhes vagy!

2012. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet!


Nekem peteérés utáni 11. napon lett pozitív a vateraás wondfo, tehát jóval mensi előtt (16 napos volt a luteálisom).

2012. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!Nagyon bíztatóak.Azt nem írtam , hogy előtte csináltam másfajta tesztet is, azon is volt halvány csík, de mivel nem értem vissza megnézni csak kb 15-20 perc múlva, nem tudom, hogy időn belül vagy kívül volt!

Ma viszont csináltam egy expect tesztet és semmi nincs rajta!:-(

A Menzi szerencsére még sehol, cickók fájdogálnak, és a hűtött lakásban majd meg pusztulok annyira melegem van!!Ja, és át tudnám aludni a fél napot!:-)

2012. júl. 1. 10:39
 5/13 anonim ***** válasza:
facelle papírcsíkos és müanyag kütyüs is 9dpo-n pozitív lett az egyik időn túl a másik időn belül, 25-ös teszt, aznap a qupidó 10-es időntúl lett pozi és a terhescsík csak halovány vékonyka volt nem vastag, szóval a facelle nagyon ott van:)
2012. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon jó ezt olvasni!!Már eléggé beleéltem magam...nagy csalódás lenne, ha mégsem lenne babuka..!


Viszont fő a pozitív hozzáállás...bizakodok még!:-)

2012. júl. 1. 11:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha pozi akkor pozi. Terhess vagy hidd el!!!! Nekem menstruáció elött már 9 nappal kimutatta hogy terhes vagyok igaz nem ez a teszt. Gratulálok :)
2012. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Neked is köszi szépen!:-)Remélem úgy lesz...!:-)Ma délután is csináltam egyet, mert nem bírtam magammal, ez is facelle volt, de rögtön jól látható pozitív!!!Mesi sehol, úgyhogy bizakodok tovább!!:-))
2012. júl. 1. 18:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! add tovább nekünk várakozóknak a szerencséd! :)
2012. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Mindenképpen megírom.....remélem jó hírekkel szolgálhatok!!:-))
2012. júl. 1. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!