Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de amikor teherbe akar esni vki, akkor mit kell tenni? Mivel a sperma kifolyik a hüvelyből.

Figyelt kérdés
Egy kicsit hagyni kell, hogy ne folyjon ki? Vagy felfelé kell tartani a csípőt?
2012. júl. 2. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit fekve kell maradni, és akkor nem folyik ki. Csípőt is fel lehet emelni gyertya állásba.
2012. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
nekem hasra kellett fordulnom mert hátrahajló méhem van.egyébként aminek kell az bent marad,nem folyik ki mind.nagy sebességgel jön az ki a pasiból,pont oda talál ahova kell. a felesleg meg kifolyik.
2012. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2012. júl. 2. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi például semmi ilyet nem csináltunk. Gondolom senkinek sem az az első,hogy miután elélvezett a párja felpattan az ágyról és öltözik..amennyi ideig pihensz/pihentek,bőven van idejük a kis krapekoknak vándorolni.
2012. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Én sex után lecsusszanok az ágyról,úgy hogy a popsim az ágy szélén legyen,így segítem a befelé csorgást
2012. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejut amennyi a babához kell. Így van "kitalálva" :)
2012. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Különben abortusz se lenne, ha mondjuk mindenki egyből felkelne és kifolyna minden. Ami kell, bentmmarad.
2012. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. júl. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!