Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már előfordult velem, hogy...

Már előfordult velem, hogy pozitív teszt ellenére nem voltam terhes. Most megint 3 pozitív teszten vagyok túl, menjek orvoshoz vagy még várjak?

Figyelt kérdés

Az utolso menstruaciom junius 24-en volt,az elmult harom hetben minden heten egyszer csainaltam egy terhesegi tesztet ami mind a harom pozitiv volt. Deen meg voltam igy hogy pozitiv a tesztem elmentem orvoshoz csinalt egy huvely ultrahangot es mastam kezdtem verezni majd 2 napra ra negativ volt a tesztem.

Hatarozatlan vagyok nem tudom mit tegyek.


2007. aug. 18. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen menj el orvoshoz. Lehet hogy az előző esetben vetélésről volt szó. (most pedig már majdnem 2 hónap is eltelt vérzés nélkül ugye?)
2007. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj orvoshoz a pozitiv teszt nem csak terhességet jelenthet.
2007. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítésképpen annyit, hogy a terhességi teszteken is feltüntetik, hogy mitől kaphatsz átpozitív eredményt. Méhenkívüli terhesség, egyéb gyógyszerek (progeszteron tartalmú, stb). Ha pozitív a teszted, ne gondolkozz, menj orvoshoz!
2007. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
bocs, nem átpozitív, hanem áLpozitív
2007. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!