Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül egy terhességi...

Mennyibe kerül egy terhességi teszt? Csak gyógyszertárban lehet megvenni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

500-2000 Ft-ig kb.

Nem csak gyógyszertárban, DM-be, Rossmannban is kapható, sőt, szerintem még hipermarketekben (tesco) is.

2012. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Auchanben nem találtam, szóval hipermarketben nem feltétlenül. De lehet csak ott nem volt éppen.

Amúgy én dm-ben vettem 600 ft-ért annó, de vannak ilyen többezer ft-osok is. Nem láttam szükségét olyat venni, nekem jó volt az olcsó is.

21L

2012. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A dm-be van többféle is, én az X-epilre esküszöm, asszem az 650 Ft és 2 db is van benne.. (ha nagyon meg akarod nyugtatni magad :D).
2012. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és a DM-ben milyen termékek körül kapható? nekem is kéne, de még sosem figyeltem.
2012. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
majd holnap elmondom... :)
2012. júl. 8. 21:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én egy kisvárosban vettem ugyan, de a Dm-ben csak 3000 Ft-os volt...úgy hogy átmentem a Rossmanba. Ott volt egy X-epil 800 Ft-ért és Facelle 500 FT-ért (a többi már drága volt, nem is néztem őket) Facellet- vettem. Sokan szidták itt, hogy 2 csíkot mutat akkor is amikor nem terhes, de én msot megcsináltam (második vizeletből) és határozott 1 csík volt :) . A barátnőm is mondta h Facelle-t vett neki reggeli első vizeletből ugyan úgy 1 csíkot mutatott...szerintem jó ahhoz képest, hogy 500 Ft (450 a tesztcsík)
2012. júl. 9. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Van 300 forintos is a dm-ben, de az csak 1 darabos.
2022. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!