Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napja késik a nemvárt,...

14 napja késik a nemvárt, volt 4 pozitív tesztem, valamiért ma megjött de nem olyan mint szokott lenni, nem görcsöl a hasam és világosabb is mint eddig volt. Szerintetek miért van ez? Kérlek írjatok.

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 15:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Orvos,azonnal!

A görcs és a vérzés sem normális!Utálhat vetélésre is!Szóval futás!

2012. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől van,de én a helyedbe azonnal felhívnám az orvosomat.

Ha tényleg baba van,akkor látnia kell és meggyőződni arról,hogy nincs baj.

Illetve lehet kell egy kis progeszteron pótlás,hogy veled maradjon a baba!


A rosszabbik eset (és bocs,hogy ezt írom) ha elment a baba,akkor is látnia kell,hogy nincs e szükség utólag vmilyen orvosi beavatkozásra.

2012. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
első egyáltalán nem görcsölök, nincs olyan sok mint szokott lenni meg nem is olyan erős,
2012. júl. 8. 16:03
 4/22 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi,a nem lemaradt a szemem elől!

Akkor sem normális a vérzés,úgy hogy én biztos mennék most azonnal a dokihoz!Vagy legalábbis hívd fel hogy ő mit mond!

2012. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
orvos de nagyon gyorsan! a vérzés és a barnázás sem elfogadott egy kismamánál, vetélés gyanús lehet. azonnal nézesd meg magad, mert lehet elment a pici :( írj ha tudsz valamit
2012. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy nem lesz semmi, de nagyon aggódom, ha jól számoltam akkor most vagyok 6 hetes
2012. júl. 8. 16:10
 7/22 anonim ***** válasza:
ugyanigy voltam ,mint te kérdező. ikrekkel voltam terhes azt hittem megjött, de mégsem, amint a doki megvizgált, hiába nem fájt semmim csak véreztem azt mondta azonnal kórház!És ha ezt a doki mondja akkor biztos nem viccből. ne magadat nyugtatgasd itt másokat kérdezve hanem menj be a kórházba.
2012. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
az nagyon nagy baj hogyha tegnap voltam egy 10 percet gyógyvízben? de kijöttem mert nem éreztem magam jól.
2012. júl. 8. 16:16
 9/22 anonim ***** válasza:
jah és alig véreztem, mégis rögtön kórház lett belőlle,amin akkor én is bosszankodtam, de jobb félni mint megijedni!!
2012. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt baj azzal a 10 perc fürdővel, de AZONNAL menj be a kórházba, ha akarod a babádat!

Nem normális terhesség alatt a vérzés!

2012. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!