Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit megijedtem! Ma tartok...

Kicsit megijedtem! Ma tartok a 23. dik napon és vérezgetek de csak 1-2 csepp! Még korai hogy megjöjjön és nem is érzem! A hasam olyan pufi mintha terhes lennék és kérdezgetik is az ismeröseim! ! Attol félek hogy valami bajom van? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a babóca beágyazódásának a jele.A puffadás sokmindentől lehet,nem biztos,h ettől van.
2008. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet például beágyazódásos vérzés. A napok száma alapján körülbelül stimmel. Együtt voltatok pé körül?
2008. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen együtt voltunk minden másnap a peteérés körül:DD!

Mikor csinálhatok tesztet? Remélem hogy baba van a dologban:))!

2008. máj. 3. 20:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és szurt a petefészkem is meg hányingerem is van! Nemtudom mire gondoljak nem akarom bele élni magam!! Mit csináljak?
2008. máj. 3. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
A beagyazodasi verzes sanszos lehet, de a hanyinger az meg tuti nem a baba, annyi hcg hormon ilyenkor meg nincs a szervezetben, es az okozza a hanyingert (hisz a teszt se mutatja ki meg a hcg-t ekkor)
2008. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, es h mit csinalj?

Kosd le magad vmiel :)

En mar csak tudom, kenyszeres tesztelo voltam, de semmi ertelme, ellosz egy csomot, csak penz, es mind negativ.

Tesztelj majd a nem vart mensi elso napjan!

2008. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!