Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napos a luteális szakaszom....

9 napos a luteális szakaszom. Mit tudok tenni, hogy kitoljam?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta próbálkozunk a babával, eddig csak folsavat és vitaminokat szedtem, de az utolsó ciklusomtól elkezdtem mérni a hőmet is.

Megvolt a peteérésem a 16. napon, majd rá 9 napra (azaz ma) megint megjött... :( Teljesen el vagyok már keseredve, mindig 24-28 naposak a ciklusaim, ezek szerint korábban is ez lehetett a probléma.

Szerintetek kezdjek el barátcserje kapszulát szedni? Vagy inkább menjek el orvoshoz, és vele írassak fel valamit? Van esetleg valami más tippetek, amivel kicsit kitolhatnám a ciklusaimat, vagy előbbre hozhatnám az ovut? Tanácstalan vagyok... Köszi a válaszokat.


2012. júl. 11. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel menj orvoshoz. Mert így ha sikerül is a baba, jó eséllyel elvetélsz.

Kell progeszteron pótlás.

2012. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú ciklussal volt rövid a luteális fázisom.

50 napra jött meg és szintén 9-10 nap volt a peteérés utáni időszakom.

Cickafark+palást fű teát ittam.

2. teás hónapban terhes lettem gyönyörű 30 napos ciklussal.

2012. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is segített egy nagyon picit a cickafark+palástfű,30-32 napos ciklusaimnál 13. napon volt ovum,első teás hónapban 16. ciklusnapon volt meg az ovu és 31. napra jött meg. Most keztem el a 2. teás hónapot,kíváncsí leszek az eredményre :)
2012. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerintem mégiscsak el fogok menni ezzel orvoshoz... Jó lenne minél előbb kezdeni velem valamit, az orvos talán biztosabban kideríti, hogy mitől lehet, vagy hogy mit kellene csinálnom.

2012. júl. 11. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!