Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szuksegem lenne a tanacsotokra...

Szuksegem lenne a tanacsotokra fokepp aki kulfoldon jar orvoshoz valaki?

Figyelt kérdés

aproblemam a kovetkezo en jun 26 ra nem vartam terhessegi tesztek negativak.

majd july 6 volt egy kis verzesem nem tartott tovabb fel ora majd masnap pecseteltem es ennyi elmentem az orvoshoz aki azt mondta ket het keses utan a teszt negativ es a ciklusom igen tudom lehetnek kesesek de a verzes miattaggodom igazan igy nem tudom kovetnia pete ereset meghat amugy is a ciklusomat es hogy egy evig tudok minden vizsgalat nelkul probalkozni.

rendben eloszor probalkozunk igazan de itt most rolam van szo nemcsak a teherbeesesrol,esetleg ajanlatos otthon elmenni no gyogyaszhoz es neki elmondani mit tudok tenni ezzel kapcsolatban?elore is koszi


2009. júl. 12. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én Lengyelországban jártam nőgyógyászhoz, ott is estem teherbe, de nem értem a kérdésedet, és főképp miért olyat keresel, aki külföldön járt orvoshoz. Szerintem neked most tök mindegy, hol mész el orvoshoz, csak valahol menj el, és vizsgáltasd ki magad, hogy megnyugodj, nincs baj. Nekem sokkal jobban "tetszett", ahogy Lengyelországban kezeltek, igy azzal nem tudlak biztatni, itthon milyen szuper lesz neked, ha itt mész el dokihoz. Persze itthon is megvan a jó dokim, és itthon szültem, csak ajánlani tudom, ráadásul endokrinológus is, szóval ha érdekel, irj (Budapest).
2009. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a baj az hogy angliaban elek es hat itt eleg nehez 3 evente van szures es indokolatlanul nagyon nem csinalnak korabban hiaba kerem mindent probalnak termeszetesnek venni ebben az ugyben ,en igazan csak aggodok magam miatt is lehet hogy gyulladas vagy nem tudom de nem akarnak csinalnisemmit amig 1 ev elnem telt el vagy a legkozelebbi szures nincs szoval ezert gondoltam a hogy otthon letudom egy par hetem van ra csak meg mit tudnek addig is itt csinalni vagy orvost ajanlani itt kint igazan en sem tudom mi a jobb:(
2009. júl. 12. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!