Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhességi teszt a...

Melyik terhességi teszt a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, de ha rám hallgatsz, akkor olyat vegyél, aminek van egy kis tartálya és abba kell belecsöpögtetni a vizeletet, majd víszintes felületre helyezni és majd 5 perc múlva leolvasni! A legkényelmesebb!!!!!

Remélem örülsz majd!

2008. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Medi Lab-bel kapcsolatban nincsenek jó tapasztalataim. Mutatott már pozitívat, s utána pedig megjött. Kiderült, hogy rajtam kívül mások is jártak így a Medi Lab-bel. Én a Clearblue-t tartom a legmegbízhatóbbnak.
2008. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható vagy sem, én Pregimax plus-t kaptam a gyógyszertárban, s rögtön két teszt volt benne ugyanolyan áron, mint másikban egy darab teszt. Így csak egyszer kellett sorban állni, ha az első negatív, de csak nem jön meg. (nekem persze elég korán pozitívra váltott)
2008. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gabriel
2008. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Clearblue!Az a tuti!!!!
2008. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ezek mind gyógyszertárban beszerezhetők?
2008. máj. 6. 09:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy gyógyszertára válogatja. Nagyvárosban beszerezhetők, szerintem patikában.

Viszont DM-ben már láttam MediLab-t, Clearblue-t, Corax-ot. Ezek ott, szinte mindig vannak!

A Rossmann-ban edig én csak Lily-vel találkoztam, nagyon olcsó, 2 db 900 Ft!

De a mensi kimaradásának napján a negatívnak még bőven ne higgy!

2008. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2008. máj. 6. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a ROMED Terhességi Gyorstesztek a legmegbízhatóbbak!!!

Az elmaradt menstruáció 1. napján kimutatja a terhességet!

2011. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!