Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Bővebben lent.

Terhes vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem nem maradt ki menstruációm, de viszont egyik nap hánytam azóta minden nap van egy kis hányingerem.Lehet h terhes vagyok? Vagy csak a stressz miatt van ez az egész?
2012. júl. 17. 08:46
 1/4 Hannkah ***** válasza:
Csak a hányásra és hányingerre alapozni egy lehetséges terhességet szerintem nem lehet. Tesztet csináltál már? Bár hallani olyanokat, hogy nem maradt ki a menzesze, mégis terhes volt az illető, de te tudod adtatok-e rá esélyt, hogy kismama legyél és ha igen, akkor mikor. Onnantól kezdve kb. három hét múlva már tesztelhetsz bőven.
2012. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem adtunk rá esélyt a terhességre .Fogamzásgátlóval védekezünk. Meg másfél hét múlva kellene megjönnie a menszeszemnek.
2012. júl. 17. 10:24
 3/4 Hannkah ***** válasza:
Mondjuk fogamzásgátló mellett is estek már teherbe, de szerintem várjál és ha késik a menzesz, akkor tesztelj, addig meg ne gondolkozz ezen, ne is foglalkozz vele és akkor elmúlik... :)
2012. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a hányinger a 6. hét körül jelentkezik, ezért ha terhes vagy és ez annak a jele, akkor egy teszt simán kimutatja. Ha végig tablettát szedtél, akkor elvileg nagyon kicsi ennek az esélye, mert nem szabadott volna peteérésednek sem lennie, de a menstruációd jelentkezhet, hiszen az nem valódi menzesz, hanem megvonásos vérzés, amit a tablettaszedés idéz csak elő. Csinálj egy tesztet, ha így érzed, de szerintem nem kell aggódnod, lehet, hogy csak összeszedtél valami tipikus nyári hányós fertőzést...
2012. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!