Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki 20. korul nem varja?

Ki az aki 20. korul nem varja?

Figyelt kérdés

Nincs hogorbem,mert a baratom elott ilyet nem csinalok...annyira nem vagyunk a teman,hogy merjem magam minden nap....20.ikan kell elvileg nem megjonnie ;)

[link]

de azert itt a diagramom :) nektek is van?

koszi a valaszokat :)



2012. júl. 18. 10:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Ömm...

A táblázatod alapján, és az alapján hogy 20-ára (nem) várod 26 naposak a ciklusaid, tehát a 13. nap körül (július 7.) lehetett az ovud. Ha előtte csak a 9. ciklusnapon (július 3.) voltatok együtt, akkor (nagyon) sok szerencse kell ahhoz, hogy ebből baba legyen.


A hőmérőzést én nem érzem cikinek, nyilván én sem a párom előtt csinálom, felkelek és elvonulok a nappaliba/fürdőszobába, de csak pár perc az egész, nem nagy macera, viszont sokat segít...

2012. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszodat,remekul leirtad,pont ezt szerettem volna megtudni :) azon a 6 napon nagyon megvoltam fazva,beteg voltam...majd meglatjuk..tegnap a hom 37.2 volt....mondta a parom is hogy lazas vagyok aztan ezert mertem meg... most is van egy kis hom,de gondolom ez normalis a menszeszig..utana le fog esni a hom.... puszi es sok sikert mindenkinek!
2012. júl. 18. 12:16
 3/32 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 20-ra nem várom, és görbém nekem sincs. Semmi különöset nem értek. Te? Általában délután szokott megjönni. Jaj, de soká lesz még! : )
2012. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

szija :))

nagyon lassan telik az idö ilyenkor :s én sem érzek semmi különöset... nah majd meglátjuk,a vak is ezt mondta... :D pusszzz

2012. júl. 18. 22:00
 5/32 anonim válasza:

Rendszertelen a ciklusom, legutóbb is gyógyszerrel kellett meghozni a mensimet!Clostit szedtem 3.cn-től 5 napon át!Mivel rendszertelen a ciklusom, pontosan nem tudom mikorra nem várom, de 20. körül! :)

Ma vagyok a 30. ciklus napon!

a görbém pedig ilyen---> [link]

Sok sikert nekünk a pozitív tesztekhez! ;)

2012. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Huhh..Jol nez ki a gorbed :) Nagyon szepen vezetsz mindent...Ilyen szepet meg nem is lattam :) Akkor hajra,es pozitivat kivanok +__+ Ma ugyerztem,hogy mindjart megjon,de azota semmi....nem is kell,hogy megjojjon...
2012. júl. 19. 10:14
 7/32 anonim válasza:

Igyekszem vezetni, mert hát a doki is kérte...

Én tegnap este óta érzem, hogy "mindjárt megjön" de semmi!Azt mondják ez akár jó jel is lehet! :)

Hát remélem itt lapul már a mi kicsikénk a pocakomban!

Drukk neked!

2012. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
de edi vagy :) hat nagyon remeljuk,hogy jo jel,es nem jon meg ;) kulonben a multkor minden tunetem volt,a parfumre majdnem elh@nytam magam,a mellem feszult,minden-minden-minden tunetem volt...aztan megjott....szerintem alterhes voltam,de komolyan... es nem beszeltem be magamnak....de most semmi tunet... A lepenyhal megy elol,a remenyhal meg utoljara!:)
2012. júl. 19. 11:07
 9/32 A kérdező kommentje:
# 3/8---- mi a helyzet veled? Hogy erzed magad? Semmi tunet?Nem jott meg meg, ugye?
2012. júl. 19. 13:23
 10/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 3. vagyok. Még nem jött meg. És még nem érzem az enyhe görcsöket, amik előtte nap szoktak lenni. : )

Kérdező és többiek nálatok mi újság? Mikorra tervezitek a tesztet? Ha nem jön meg akkor vasárnap tesztelek, mert csak 25-ös tesztem van itthon. : )

2012. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!