Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett teherbe...

Fogamzásgátló mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogamzásgátlót szedek (rendszeresen, és pontosan szedem, utasításoknak megfelelően) 2 éve. Most Görögországba voltunk nyaralni és ott kellett volna megjönnie (07.06.) de teljesen kimaradt (eddig ilyen nem fordult elő). Amikor hazajöttünk rá egy hét péntekre (07.13.) akkor csináltam egy tesztet és határozott negatív lett! Azóta jelentkezett kis hasi fájdalom de nem számottevő, szagérzékenység és fáradság! Bár hallottam, hogy fogamzásgátlónál előfordulhat, hogy kimarad,de 2 éve nem volt erre precedens! Szerintetek van rá esély, hogy mégis terhes vagyok? Mindenkinek köszönöm szépen aki válaszol a kérdésemre! További szép napot nektek :)



2012. júl. 20. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, ha kimarad a vérzésed a fogamzásgátló mellett. Szerintem hatalmas esélye van annak, hogy terhes vagy!
2012. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fogigátló mellett is lehet teherbe esni, de ahhoz valamit Nl kell szúrni a szedésén.

nem volt a hónapban hányásod, hasmenésed ami miatt nem szívódott fel, nem ittál vízhajtót, gyógyteákat, fogyós tabikat amik elmosták a hatását stb?

2012. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék az orvoshoz, mert ha terhes vagy akkor már valamit látnia kéne, ha meg nem akkor ő megtudja mondani hogy, miért nem jött meg.
2012. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a eszt negatív, akkor nem vagy terhes.
2012. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Először is nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki hozzá szólt :) Rendesek vagytok :) Mindig nagyon odafigyeltem, semmi hányás hasmenés, az orvosomnak ha beteg voltam mindig említettem, hogy fog.gátlót szedek, hogy olyan gyógyszert adjon ami nem gyengíti ha meg olyat adott akkor kiegészítő módszert használtunk! Semmi tünetem nem volt úgy mond, se hasmenés sem hányás, még vitamint sem szedtem ami esetlegesen gyengíthette volna! Elmegyek szerintem a dokihoz mert ő tud azért csak biztosat mondani akármi is legyen! Még egyszer nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat :)
2012. júl. 23. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!