Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, mi a helyzet?...

Mit gondoltok, mi a helyzet? Van értelme reménykedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Próbálkozunk kisbabával, van már egy 2éves lányunk, Neki szeretnénk kistestvért. Az utolsó mensim május 30-án jött meg, azóta semmi....a ciklusaim rendszertelenek, de maxiumum 35-36naposak. Csináltam múlt csütörtökön egy tesztet, ami olyan halvány csíkos lett, hogy nem tudtam eldönteni, hogy szellemcsík, vagy igazi.

Dokinál tegnap voltam, aki a hüvelyi uh alapján csak annyit mondott, hogy gyanús a dolog, de nem biztos semmi, elküldött vizeletvizsgálatra.

Amúgy tünetim enyhén vannak, émelygés, néha hányinger, gyakran vagyok álmos, és ami fura, hogy nem a hasam fáj, hanem a derekam, de az nagyon... Mi a véleményetek?

Előre is köszi!


2009. júl. 15. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy, de hormontartalmú ciszta is tud ilyet. Én megismételném a tesztet.
2009. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem babás vagy. Ismételd meg a tesztet.
2009. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!