Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tojcsis nyakhoz kepest...

A tojcsis nyakhoz kepest mikor van a peteeres?

Figyelt kérdés
Mult het szerdan voltam dokinal, pont a 14. cn-on. Pcos vagyok (2 hete szedem a merckformint) es a kis cisztakon kivul egy 13 mm-es tuszot latott, amire azt mondta, ebbol ebben a honapban semmi nem lesz. szomoruan vettem tudomasul, de szamitottam ra. szombaton azonban eszrevettem, hogy tankonyv szerinti tojcsis nyakom van, egeszen tegnapig volt, ma mar megint semmi. akkor most elofordulhatott, hogy megis megrepedt, vagy tortent valami? Tegnap keso este ereztem kis szurkalast is a bal petefeszkemben. ahogy szamoltam, ha megis megrepedt, akkor az valoban tegnap-tegnapelottre eshetett. Szerintetek? a nyalkahartyam akkor volt 9 mm, tehat azzal nem volt gond.
2012. júl. 24. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

és legalább összebújtatok????

a természet kiszámíthatatlan

szerintem legyetek együtt amikor jól esik és hátha jön a baba

2012. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hat, masra sajnos en se tudok alapozni jelen pillanatban, csak arra hogy jon amikor akar. de mivel nekem mostanaban igencsak megnott az ingerenciam az osszebujasra, es a ferjem meg mindig kaphato ra, ezert az esely megvan. persze voltunk.egyutt ezalatt az ido alatt is. sok remenyt nem fuzok hozza,nekem az is eleg lenne most, ha rendszerezodne a mensim, es a kov. normalis idoben jonne meg.
2012. júl. 25. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!