Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-12 másodpercig voltam a...

10-12 másodpercig voltam a barátnőmben, nem élveztem el, és most két hete késik a menszesze. Aggódjunk vagy ne aggódjunk, hogy esetleg terhes?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 16 évesek vagyunk, még nem feküdtünk le, de legutóbb pettingeléskor.. szóval beletettem a nemi szervem (gumi nélkül) az övébe, az egész nem volt több 10-12 másodpercnél, nem is élveztem el, semmi különös nem is történt, de két hete késik neki. Máskor is késett már neki ennyit, de meg van ijedve (na jó, én is), és azt szeretném kérdezni, mit tegyen? Vegyen tesztet, vagy nem kell aggódnia, esetleg két hét elteltével még nem kell törődni az ilyennel, majd csak ha többet késik? És a teszt ilyen rövid idő elteltével (az eset kb nyolcadika körül volt) is megbízható eredményt ad?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2007. aug. 21. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel vagy az orgazmushoz (hiába nem élveztél el) távozik belőled egy kis előváladék, ami tartalmaz spermákat, amik ha eljutnak a "célig", meg is termékenyítik azt... úgyhogy ha 2 hete késik neki, akkor mindenképpen vegyetek tesztet (ha szereted, akkor együtt nézitek meg, hogy érezze, hogy nemcsak akkor vagy ott, amikor minden oké) Ha a teszt negatív, akkor örüljetek neki és tanuljatok az esetből. Ha ne adj' Isten pozitív, akkor irány a nőgyógyász, esetleg szülővel... Máskor meg ne legyetek ilyen figyelmetlenek!!! Egyikőtöknek sem tenne jót egy nem kívánt terhesség. Az azért érdekelne, hoyg ha már "beletetted a nemi szerved az övébe" és azt írtad, hogy az pettingnek számít, akkor mi számít egymással való "lefekvésnek"?
2007. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem tini koromban állandóan össze-vissza jött meg...

Mi már 1 éve így védekezünk, hogy pasim ki veszi mielőtt elmenne...még nem lett baba belőle :)

2007. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintetek abból lehet gond, hogy ha boxerban fekszek a barátnőmön és rajta bugyi van és én esetleg elélvezek?
2010. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!