Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély rá, hogy most...

Van esély rá, hogy most sikerült teherbe esnem? Reménykedem még a pozitívban :S

Figyelt kérdés

Van még reményem pozit tesztelni? :S

3 napja(pénteken) kellett volna megjönnie, mindig napra pontos. Semmi jele, tegnap óta bal oldalon alul szurkál a pocim és egy hete szádelgek, nem alszom jól és kimerült vagyok. Egyéb tünetem ugyan nincs, de a mensi előtti tüneteim is elmaradtak ami sose szokott. . A testhőm is magasabb mint szokott mensi idején, mensi előtt két nappal leesik kétszer és aztán megjön , de most fent van és ma reggel is 37. 0 volt (36, 4-nél jött meg az utóbbi 3 hónapban)Teszteltem egyet ami negatív lett igaz nem reggeliből :S Ha nem jövök meg kövi két nap attól még van remény? Vagy kötelező tünet a mellfeszülés is terhességnél? Csak, mert eddig mindenhol amit olvastam ez mindenkinek alap első tünet volt. (hozzátenném, nekem a mellem mensi előtt egy héttel szokott fájni, de most az se volt



2012. júl. 29. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes. Amúgy ma vasárnap van, akár hogy is számolom, még csak két napja késik, nem három. Második terhességemnél egy héttel a kimaradt mensi után lett csak pozitív a teszt, akkor is csak halványan. Viszont a mindjárt megjön érzés csak az elsőnél volt, illetve mellfeszülés is. Másodiknál ez csak kb. a 4. hüten, vagyis mensi utén két héttel volt.
2012. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen, igaz ez még csak két nap késés.. :S

A mindjárt megjön érzés az megvan péntek óta. Állandóan szaladgálok a wc-re, hogy na most piros vagy nem piros :)

Reménykedek, de már sokat csalódtam, pedig nagyon szeretnénk már egy babócát. Néha már minden furcsaságot annak tudok, be, hogy biztos baba. De a most a testhőm a legárulkodóbb és emiatt jobban bízom abban, hogy most sikerült. De majd meglátjuk, csak sajna nehéz türelmesnek lenni. Mint ahogy mindenki így van ezzel hasonló helyzetben :) Minden esetre köszi a választ, picit megnyugtatott, de ha mégse baba...akkor majd a következő hónap :) Feladni nem fogjuk :)

2012. júl. 29. 10:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo.. a teherbeeses a legtobb nonel olyan erzes mintha meg akarna jonni a menszi...de megsem jon meg:) Nekem olyan erzesem volt,hogy megfog jonni szurkalt a hasam gorcsolt.. femes iz a szamba es megtudtam volna olni a paromat nem tudtam elkepzelni miert haragszik ra annyira a testem:))Miutan nem jott meg a menszim csak ugy ereztem megfog teszteltem ra 5 napra es pozitiv lett..
2012. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

No igen. Én ma reggel mikor néztem a testhőm 37,0 volt és fülig szaladt a szám vigyorogtam 10 percig, mondtam páromnak is, hogy na most lehet reménykedni a legjobban, rá 10percre meg olyan lehangolt lettem, hogy sírni tudtam volna. Jó is lenne, ha baba miatt lenne. Ej de türelmetlen vagyok :S Most meg fájdogál a pocim, félek mégis megfog jönni.

De hát türelem türelem babát terem. Remélem.

2012. júl. 29. 10:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem soha semmi tünetem nem volt az első kb 6 hétben, hányinger is csak utána jött, a mellfeszülés meg teljesen kimaradt. Simán lehet baba, drukkolok nagyon :)
2012. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

szia.én is kb péntekre nem vártam.sajna elég rendszertelen,de kb,akkor kellett volna esedékesnek lennie.semmi tünetem sincs.péntek este görcsöltem egyet,de ahogy jött el is múlt szinte azonnal.hőm sajna nem mérem már pár hónapja.a fáradékonyság nálam is megvan.délutánonként állva el tudnék aludni,de sajna ez mensi elött is elő szokott fordulni.mellem nem feszül,fáj.első terhességemnél ez volt az első tünetem(mondjuk más nem volt),onnan tudtam hogy sikerült,mert eszméletlenül fájtak a cickóim.

szerintem pár nap múlva már pozi lesz az a teszt,csak késöbb ágyazódott be,igy még nincs elég hcg a szervezetedbe.


ja én még nem teszteltem,majd szerdán délután,vagy csütörtök reggel,ha addig enm jön meg,csak akkor tudok tesztet venni :(


drukkolok nagyon :)))

2012. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot. Mai nap változatlan. Fáj a pocim, egész nap mensis görcsöm volt egész alhas bár az elviselhető kategóriában. (egyébként mindig csak akkor görcsölök amikor megjön de akkor egész nap halálomon vagyok) Most viszont megint csak bal oldalt fáj a hasam. Bízom benne, hogy nem jön meg. Vettem még egy tesztet. Reggel ha a hőm is magas mint ma lehet tesztelek reggelit. Hátha mutat pici halvány csíkot.... hacsak addig meg nem jövök. Bár elmúlt 3 hónapban egyszer sem volt a ciklusom alatt 36,9nél magasabb hőm sőt 36,6 36,7 volt a max és mensi körül leesett 36,4-re mindig, most meg elmúlt héten mértem 37,0-t 37,1-et is. Ezért van bennem nagy remény. Lehet, hogy holnap még nem kéne tesztelni csak holnap után, de türelmetlen vagyok nagyon ....na majd reggel kiderül csak győzzem kivárni :S
2012. júl. 29. 17:37
 8/16 A kérdező kommentje:
Eh...reggeli teszt negatív, de látok rajta egy halvány fehér csíkot második csíkként... bár tudom ez így rossz vagy teljesen negatív :S a hőm is leesett.... minden esetre amíg nem jön meg van remény, akkor hétvégén új teszt....Pedig nagyon bíztam a két csíkban :(
2012. júl. 30. 06:58
 9/16 anonim ***** válasza:

sajnálom hogy nega lett a teszted.egyik ismerősömnek 4 nap késés után lett először pozitív a tesztje.addig remény van,míg meg nem jön,igy ne add fel :)

nekem meg még mindig semmi :) bárcsak lenne egy tesztem :(

2012. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Igyekszem nem feladni. Holnapig még van remény, vagy ameddig meg nem jön. Csak igazán megjöhetne és akkor nem aggódnék, legalább biztosan tudnám, hogy nega... Bár már szinte biztos, hogy ebből nem lesz babócánk :S De új hónap új remény :) És sok sikert akinek még kell a drukk :)
2012. júl. 30. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!