Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A magas prolaktin szint...

A magas prolaktin szint kizárja a teherbeesés lehetőségét? Vagy az a mértékétől függ?

Figyelt kérdés

Nyomásra tej jön a bimbómból, jövő héten megyek orvoshoz vizsgálatra.

Ez magas prolaktin szintet jelent? Ettől még teherbe eshetek?


2012. júl. 31. 11:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy a ciklusom stabil, pontos (2-3 nap +- van)
2012. júl. 31. 11:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez kihat a teherbe esésre.
2012. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz nekem nem jön tej a mellemből, hanem vérzési gondjaim vannak. A havim csak 2 napos szokott lenni akkor is alig és utána két hétig pecsételő vérzésem van. Nekem is magas lett a prolaktinom( több mint a kétszerese a megengedettnél). A dokim azt mondta hogy ezzel az értékkel nem fogok tudni teherbeesni vagy ha valamilyen csoda folytán mégis sikerülne akkor is elvetélnék. Egy hete szedem rá a gyógyszert de nagyon rosszul vagyok tőle. Mr vizsgálatra is várok hogy kizárják a hipofizis adenómát, de csak októberre van rá időpontom.
2012. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!