Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tervezett terhességnél...

Nem tervezett terhességnél hogy közöljem a párommal, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
Abortusz kizárva.... Félreértés ne essék, még nincs baba... gyógyszert szedek, de nem egy ismerősöm esett teherbe mellette!
2012. aug. 4. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak közlöd a tényeket.
2012. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de a tablettának van a legjobb Pearl-index száma, szóval teljességgel képtelenség, hogy nem az elfelejtett tabletták (tehát a rosszul alkalmazás) miatt lettek terhesek. Legalábbis páran biztosan.


Amúgy pedig azt gondolom, csak olyan partnerrel kell lefeküdni, aki - ha te nem akarnál abortuszt, és ő erről már a kapcsolat elején tud-, aki szintén akarja a babát. Mert az egy dolog, hogy ti esetleg nem passzoltok, és ez kiderül egy év, vagy egy évtized múlva: a lényeg, hogy a gyereket mind a ketten akarjátok, és tegyétek meg érte azt, ami a legjobb neki.


Szóval egyszerűen csak közöld, hogy: "Drágám, terhes vagyok." Egy jó kapcsolatban meg fogjátok tudni beszélni a továbbiakat.

2012. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha még a szüleinél lakunk.. nincs még megalapozva a pici jövője? Szeretnénk már mind a 2-en.. de még nincs itt az ideje... Félek ha "becsúszik", a párom éjjel-nappal dolgozni fog a pici érdekében, így is keveset vagyunk együtt. Félek felborítana mindent.. :/
2012. aug. 4. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Én épp szakitottam a párommal már összepakltam a cuccaimat hogy költözök..indulás előtt még lepisiltem a tesztet mert ugy voltunk Vele hogy legalább tudjuk...szoval tervezett babának nem mondható a mienk..egyszerűen oda tettem elé a tesztet..Ezután együtt maradtunk amugy is egyhülye veszekedés vége lett ez a pakolás:) Vszinűleg 2nap mulva amugyis békülés lett volna..:)

És igen..éjjel-nappal dolgozik.. nagyon sokszor nagyon nehéz..szinte egyedül nevelem a gyereket..de ez azon nem változtat hogy mit érzünk egymás iránt..majd lesznek könyebb napok is..

2012. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:) köszi, aranyosak vagytok!

Ő is abortusz ellenes....

És mindent megbeszélünk.. csak így is van egy két nehézség a kapcsolatunkban... és félek h mindent elrontanánk azzal, ha nem vigyázunk eléggé..

2012. aug. 4. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
...akkor tabletta mellé húzzatok gumit. Így már csak azok esnek teherbe, akik szándékosan csinálják. Az esély közel nulla.
2012. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kerek perec megmondod hogy mi a helyzet, ez és az van.

nekem a párom nem akart még babát, én viszont igen, emiatt volt kisebb vita amikor összejött a kicsi, de aztán jó apára talált és nagy izgalommal várjuk a gólyát :) abortuszról hallani se akartam.

2012. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es nem lehet könnyű,nem volt arról szó,hogy inkább kevesebb legyen a pénz,de több a Veletek töltött idő? Csak azért kérdem,mert Nálunk is tuti ez lenne és Én nem bírnám...
2012. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!