Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Heti kb. 3-4-szer szoktam...

Heti kb. 3-4-szer szoktam tornázni kardiót és felüléseket. Hagyjam ezt abba, ha kisbabát szeretnénk a párommal?

Figyelt kérdés
Heti kb. 3-4-szer szoktam tornázni. Kardió, felülések... Kisbabát szeretnénk a párommal Kb. 1honapja probálkozunk!Nem baj ha ugyanugy tornázom ahogy szoktam?Ugyértem ha közben teherbeesnék de még nem tudok róla az nem árthat a picinek?Vagy fogjam vissza magamat 1 picit?
2007. aug. 23. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy módosítanám a tornát, hogy az ovuláció utáni időszakra tervezném a könnyített mozgásformát. Ha nem esel teherbe, akkor az első két hétben mehet a cardio, utána a lazább torna.
2007. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártasz vele!

Sőt a terhesség első 3 hónapjában is nyugodtan csinálhatod, illetve ameddig jól esik.

Régen is úgyanúgy mentek az asszonyok kapálni a földre, ha terhesek voltak, mégis egészséges gyerekeket szültek.

Különben hol lennénk most mi?

2007. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Pontosan.Nem ártassz vele semmit ,mert már a szervezeted hozzá van szokva a mozgáshoz.
2007. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!