Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusaim 32 naposak mióra...

Ciklusaim 32 naposak mióra abbahgagytam a gyógyszer szedését. A 21. napon együtt voltunk és a 24-25-26. napon barnázásom volt. Kicsit van is még. Ma van a 27. nap. A hasam elkezdett kicsit fájdolgálni, de nem vészes. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem vettem észre semmi rendkívülit csupán ez a barnázás, ami eddig soha nem fordult még elő. Nem tudom, hogy mi lehet! Ha reggel csinálok tesztet kimutatja már? Vagy legyek türelmes?
2012. aug. 18. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát 32 napos ciklusnál nekem a 15. nap volt pé-m!

Persze nem kizárt a 21. nap sem, csak kisebb eséllyel.

De ha össze is jött, ilyen korán ettől nem barnázhattál!

Tesztet csak akkor csinálj,ha már késik!

2012. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát figyelj csinálhatsz egy tesztet a mostani helyzetben is. Vannak már olyan tesztek ami kimutatják a korai terhességet. Ha ez neked megnyugvást okoz akkor vegyél egyet és csinálj
2012. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a 21. nap voltatok együtt? Mert ha igen, akkor utána pár nappal még tuti, hogy nem a terhesség miatt barnáztál. Amúgy a 21. nap feltehetően már túl voltál a peteéréseden. Szerintem inkább felborult a hormonháztartásod. Nekem is volt ilyen most nyáron, hogy ciklus közben 1 hétig barnáztam.
2012. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta sem történt semmi, teszt negatív és meg sem jött... Mitől lehet?? Nincs semmi tünet, fájdalom, semmi. Csak nem jött meg.
2012. aug. 25. 08:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg és azóta petevészek gyulladást is megállapítottak viszont nem volt semmi UH vagy semmi ilyesmi csak a háziorvos állapította meg. Megnyomkodta a hasam és ennyi. Lehet, hogy terhes vagyok de a teszt nem mutatja ki vagy esetleg ciszta?? Nem tom mi lehet... :(
2012. szept. 3. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
A tesztnek már mutatnia kellett volna!
2012. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem inkább össze szedtél valami csúnya bacit :/
2012. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!