Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Mi döntöttünk!?...

Lányok! Mi döntöttünk!? Örökbefogadunk.

Figyelt kérdés

Peteérési zavarom van, az inszeminációt pedig, meg a lombikot sem lelki, sem anyagi okokból nem próbáljuk meg...

Egyszer már sikerült a baba spontán (bár, az orvosom nem értette, hogyan lehetséges ez :)), de sajnos nem maradt velünk. :(

Hiszek benne, hogy egyszer majd újra sikerülni fog. De úgy érezzük a férjemmel, hogy az életünk kiteljesedéséhez az kell, hogy magunkhoz vegyünk egy kis Életet, aki arra vár, hogy szeressék.

Megbeszéltük, és megnyugodtam. Jönni fog. És egyszer talán mi is szép, nagy család lehetünk, amiről mindig is álmodtunk... Tegnap óta nem érdekel minket semmi probléma, boldogok vagyunk, mert hamarosan beállunk mi is a várólista végére, és kivárjuk, míg eljön a mi időnk.

Szeretnék megköszönni minden segítséget és biztatást Nektek, akiket az utóbbi 2 évben "megismerhettem"!

Mindenkinek kitartást kívánok a babáravárás olykor rögös útjain, akiknek pedig az álmuk már valóra vált, kívánok csodás anyaságot!


2009. júl. 23. 11:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
96%
Minden tiszteletem a Tiétek!
2009. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
96%

Gratulálok! Az én családomban is van örökbefogadott baba (2 éves már) mindenki úgy szereti, mint a sajátját.

Sok sikert Neked is az anyasághoz!

2009. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
96%

Sok sikert és szerencsét az örökbefogadáshoz! Mi is gondolkozunk ezen.

Az pedig ezek szerint biztos, hogy lehet gyereketek. És lesz is majd, mert az élet utat tör, ha egyszer már megtette megteszi legközelebb is.:)

2009. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok a döntésetekhez,minden tiszteletem a Tiétek:)
2009. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
95%

gratulálok én is. ha ilyen helyzetben lennék (leszünk) én is így döntenék... és én nemrég hallottam egy történetet, hogy valakinél az örökbefogadás után nem sokkal sikerült spontán is a baba, pedig 10 évig előtte nem. az anyaság már csak ilyen...


(remélem, hogy az, hogy elsírtam magamat ezen a levélen azt jelenti, hogy a hétvégén pozitívat tudok tesztelni, de ha nem, akkor is köszönöm, hogy ezt megírtad)

2009. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Lányok! Folynak a könnyeim... Egyelőre csak annyit tudok mondani, hogy csodás érzés, már most!!
2009. júl. 23. 11:51
 7/105 anonim ***** válasza:
96%

Mindjárt csöppögnek az én könnyeim is.


Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

2009. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok én is! Sok boldogságot! Azért néha nem írnál pár sort arról, hogy hogy alakulnak a dolgok???
2009. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
95%
Én elsírtam most magam....:(:( gratulálok nektek a kitartáshoz és pozitív hozzáálláshoz!:)
2009. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
95%
Sikerült megríkatnod. Sok boldogságot nektek, váljanak valóra az álmaitok!
2009. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!