Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a teendő ilyenkor, ha...

Mi a teendő ilyenkor, ha lefeküdtem egy nővel, ő teherbe esett és csak énelőttem titkolja, úgy tesz nekem mintha semmi nem történt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha akarsz apáskodni a gyerek felett, akkor ápolj jó viszont a nővel. Ha nem, akkor sza.rd le.
2012. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
*viszonyt
2012. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Egész egyszerüen meg kell kérdezni a nőcskét h igaz e, és a beszélgetést rögziteni, a további kellemetlenségek elkerülése végett!
2012. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 intrepid ***** válasza:
30%
Sajnos gyerektartást akkor is kell fizetned, ráadásul az igy fogant gyerekek okosak, sokáig tanulnak, addig fizethetsz utána. Nekem csajozós koromban volt művésznevem, ilyen szituban a haverok is azon szólítottak, (Lajos) a kisasszony meg keressen magának egy Lajost. De ne aggódjunk, lassan jön a férfi fogamzásgátló tabletta is.
2012. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%

Miert nem huztal kotont a farkadra? Ennyi esz...

Ha nem akarsz gyereket,akkor pedig igenis elore kell gondolkodj,es nem utana....

Ha mar megtortent akkor igenis RAkell beszeljed az abortuszra... :s

Senkinek nem jo egy "zombigyerek"...

Mondd el neki hogy te nem szeretlenel MEG gyereket...

Neki sem lesz jo ha egyedul marad,neked meg aztan vegkepp nem...

22 N

2012. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Az is lehet hogy nem is terhes vagy pletyka, egyszerűbb lenne ha megkérdeznéd tőle hogy mi igaz belőle.

A másik lehetőség hogy nem is tőled terhes vagy éppen azt sem tudja hogy kitől.

2012. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Te buta liba, élvezed, hogy mindenkit lepontozol? Nőj fel, hülyegyerek.
2012. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

7. vagyok


5.-nek ment a válaszom.

2012. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Menj vissza az általános iskolába 5.

zombigyerek, atyaég...

Kijártad egyáltalán?? Talán zabigyerek...

2012. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

5-ösnek üzenem!

Az ilyen gyereket zabigyereknek hívják!

Képzeld az én lányom is zabigyerek, de én az apjával megbeszéltem hogy én szeretném megtartani a babát és kész.

Semmi kötelezettséget nem róttam rá, ha akarja majd eljön és meglátogathatja.

Ha te 22 éves vagy, akkor tudnod kell hogy egy zabigyerek még védekezés mellet is becsúszhat!

Kívánom neked, te is kerülj ugyanebbe a helyzetbe, és akkor majd talán agyilag is felnősz, és akkor már nem zabigyereknek fogod hívni az ily módon megfogant gyermeket!

2012. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!