Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi volt az amit utolsó esélyké...

Mi volt az amit utolsó esélyként próbáltatok meg és segített?

Figyelt kérdés
Ha minden rendben mindkettőnknél és nem jön össze a baba mit érdemes még megtenni hogy spontán összejöjjön?

2012. aug. 19. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A görcsös akarás elengedése. Vegyétek le a napirendről. Érezzétek jól magatokat és egymást. Különben még a kapcsolatotok is rámehet. Nem vicc, tényleg.

Lazuljatok.

2012. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi nem vettük le napirendről. Minden nap reggel megmértem a hőmérsékletem, írtam és ha 37 felett volt hónap közepe fele 2-3 napi szexmentes nap után szeretkeztünk. Hónap közepéig addig minden nap próbáltuk. Miután megtörtént,rakj kispárnát a popód alá,póckold fel max 10 percig maradj fekve. Nekünk igy jött össze LILIKE. :)
2012. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a mstodynon homeopátia segített.....19 hónap után,1. hónapban siker koronázta a próbálkozást :)
2012. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is sok helyről halottam azt, hogy vegyük le a napirendről, és majd összejön...hát én nem tudom levenni!Hiába van rengeteg elfoglaltságom, munka és most tanulás is, mikor, komolyan 1 percem van, rögtön erre gondolok, de egész nap bennem van...HOGY LEHET LEVENNI ÉS NEM GONDOLNI RÁ???valaki írja már meg nekem....számolom a peteérés napját és iygekszem mindent az egészségünkért is megtenni....sok sikert minden próbálkozó kismamának!
2012. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát mi is elég keményen rajta voltunk és 4 hónap utan sikerült a baba!
2012. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy vettük le napirendről, hogy bejelentkeztünk egy meddőségi klinikára. Előtte voltunk már a Kaáliban, de csak konzultáción, aztán úgy döntöttünk, oda nem megyünk vissza, bejelentkeztem a Budai Meddőségi Központba. Kb 3 hónap várakozási idő volt, augusztus 4-re volt időpontunk, július 15-én megtudtam, hogy terhes vagyok. Ez 3 éve volt, de már megint másfél éve várjuk a kistesó érkezését, és sajnos ő sem akar összejönni. :( Úgyhogy napirenden van, én sem tudom levenni.
2012. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindent kipróbáltam... természetgyógyász, homeopátia, méhpempő... egy év után összejöt, pedig minden percben erre gondolok -de ettől még ugyanúgy éljük az életünket mint előtte. Bulizunk, mozizunk, dolgozunk, sétálunk....

Nekünk egyenlőre nem kedveznek az égiek, mert elveszítettük még a legelején, de nem gondolom gogy attól hogy babát szeretnék, majd nem jön. Jön Ő:) Csak a jót nem adják ingyen:)

Ja, és mi is túl vagyunk a kivizygáláson, és bejelentkeztünk egy sokadik andrológiai klinikára. Kicsit én is megnyugodtam, és úgy alakult, hogy az időpont előtt 2 nappal lett pozitív a tesztem. Lemondtuk, majd egy hét múlva kaptunk a babócánkról egy ultrahangképet, és a diagnózist amit vérvétel is megerősített: nem fejlődött tovább.

Így újra bejelentkeztünk...

2012. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy iker koraszülés (halott babák), egy vetélés, és további 2 év próbálkozás után feladtam. Megmondtam a dokinak is, a férjemnek is, hogy ennyi. Ha akar, jön, ha nem, nem. Éltem az életem, nyaralni voltunk, buliztunk, jól éreztük magunkat, el is felejtettem, hogy gyereket akarok. Úgy vettem, hogy nekem nem lehet. Aztán egyszer csak mentem nődokihoz, és ott volt a szikhólyag. Sima vizsgáltra mentem. De akkor meg is fogadtam, hogyha ez a gyerek megszületik, én többet nem próbálkozok, nem kísértem a sorsot. És most itt egy 4 éves kislány melletem :) Tarts ki, jönni fog az a baba, csak ne akard ennyire, komolyan!
2012. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2012. aug. 21. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!