Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit válaszoljak, ha egyszer...

Mit válaszoljak, ha egyszer nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés
Annyir utálom már, hogy minden rokon, barát, ismerős állandóan kérdezgeti, hogy na nálunk mikor lesz baba. Engem meg ilyenkor a sírás kerülget,mert több mint egy éve próbálkozunk,de nem jön össze a baba,de ezt meg nemfogom mindenkinek az orrára kötni. Mit lehet ilyenkor válaszolni, hogy ne bántsam meg,ne is hazudjak, de hagyjon békén?

2012. aug. 20. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Majd akkor fog jönni, ha jönni akar.
2012. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy dolgozunk az ügyön. Aki értelmes, felfogja, ezzel mit akarsz mondani.
2012. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt szoktam mondani, hogy majd jön, ha jönnie kell.

Vagy lehet azt is, hogy "nemcsak rajtunk múlik" - ha hisztek Istenben, vagy "majd jön, ha Isten is úgy akarja"

2012. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondtam az ilyen jellegű kérdésekre, hogy . "Majd ha jön, akkor szólunk", vagy "Ha jönni fog, akkor nem titkoljuk el előled."
2012. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,igyekszem megfogadni őket!:)
2012. aug. 20. 19:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, h még 1-2 évig nem akartok babát, akkor leállnak a kérdezősködéssel. Én így csináltam.
2012. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Én nem mondanám, hogy nem akarok babát senkinek, mert azzal a bevonzhatom a rosszat....főleg ha nagyon akarsz, hogy mondhatod, hogy nem akarsz??Én nem tudnám kimondani....szerintem mondd azt, hogy nagyon szeretnétek, és időben szóltok mindenkinek.egyébként minket is folyton nyúznak....30/N és 38/F
2012. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez az ,azt nem szeretném mondani, hogy nem akarunk, mert igenis nagyon szeretnénk.
2012. aug. 20. 20:53
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt mondtam, majd jön, ha akar és szólunk. Sajnos nemrégiben volt egy vetélésem, de állandóan kérdezgettek, hogy mikor jön már a tesó, stb. Mikor mondtam, hogy tervben van és nemrég volt vetélésem, egyből bocsánatot kértek, és nem is kérdeznek azóta!
2012. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideje azt válaszolom, hogy: "Már úton van! (itt egy kis hatásszünet)...de valószínűleg eltévedhetett, mert nem nagyon akar idetalálni!" :)
2012. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!