Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal mensi elött vagyok...

5 nappal mensi elött vagyok nagyon sok krémes folyásm van melleim feszülnek, hányinger gyomorégés viszont améhszájam kicsit puha és enyhén nyitott, és lent van vszinű nincs baba ugye?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 13:43
 1/7 A kérdező kommentje:
mamár inkább vizes krémes folyásom van,a melleim joval nagyobbak és sokal több ér látszik rjatuk
2009. júl. 24. 13:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérlek nagyon szépen ne nyuljál fel magadnak,nem jó.Várj legalább amig késik pár napot a menszid,és ha késett akkor tesztelj,nekem 6 nap késésnél volt pozitiv,remélem neked is az lesz.Türelem.
2009. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszolóval nem értek egyet. A pénisz is benned jár, döfköd is, mégsem lesz tőle semmi bajod. ha tiszta kézzel óvatosan tapogatod a méhnyakadat SEMMI BAJOD NEM LESZ TŐLE.


A kérdésre a válasz: nem tudom. Ilyenkor még bármi lehet.

2009. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baba ha lent van és nyitott. De ki tudja remélem tévedek.
2009. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok bacit tudsz felvinni azzal hogy fel nyulsz magadnak.Miért nem esik szo soha arrol hogy a nök saját magukat vizsgálgassák.A nödoki sem ugy nyul fel neked hogy megmossa a kezét és kész is,hanem egyhasználatos sterilizált kesztyüt használ.
2009. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a vizes folyás is mensit jelez, nem csak a méhszáj. :(
2009. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Babuci222 válasza:
Sajnos még nem találták fel a szeplőtlen fogantatást (a történelem folyamán egy eset volt Szűz Máriával/. Ha kevesebb, mint 28 nap, paráználkodtatok lehet , hogy szép kis baba lesz a fizetségetek. Szép keresztelőt adjon az Isten.
2015. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!