Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt a fogantatás után...

N brigitta kérdése:

A teszt a fogantatás után hány nap múlva mutatja ki a terheséget?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk.13-án voltunk együtt a páromal.hónap végén jön meg a menstruáciom ,de már nagyon türelmetlen vagyok..mikor érdemes tesztet csinálnom ??
2012. aug. 24. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják, jó megvárni a menzi első napját, vagy esetleg 1-2 nappal előtte meg lehet próbálni.
2012. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ma teszteltem de sajnos negatív lett ..köszönöm válaszod.
2012. aug. 24. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
13-tól 11 nap telt el. Ha sikeres is volt, min. két hét a beágyazódás, nem csoda, ha negatív a teszt. Tudom, hogy idegesítő kivárni, de sajnos 14 előtt semmi értelme tesztelni. Várd meg a menzesz késését és tesztelj akkor, akkor nem ér csalódás!
2012. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm segítséged..
2012. aug. 24. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
tudom miről beszélsz én is türelmetlen voltam minden hónapban,mi már 4honapja probálkozunk eddig sikertelenül és saját tapasztalatbol mondom,nem érdemes korán tesztelni várdd meg hogy kimarad e a mensid az már egy jel,aztán tesztelhetsz,én volt hogy 5tesztet lőttem el egy honapban mert nem tudtam várni aztán persze megjött,mostmár türelmesebb vagyok hisz ha baba van akkor egy hét mulva is ott lesz ;) kivánok mielőbbi babásodást
2012. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Peteérés mikor volt? Mert az, hogy 13-án együtt voltatok még nem biztos, hogy jókor. Nekem 11. dpo-n már határozott pozitív volt a teszt ez nemvárt előtt 5 nappal volt.
2012. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak 13.-án voltatok együtt akkor elég kevés az esély a babára.

Az hogy hónap végén jön meg egy dolog,de nem lehet tudni mikor volt ovulációd,milyen hosszú a luteális fázisod stb stb.Tehát még nem késik nem érdemes tesztelni.


Vagyis lehet...csak szerintem felesleges pénzkidobás.A vélt aktustól számolva 12-14 nap múlva lehet tesztelni,de annak fényében hogy ki tudja mikor volt péd,én megvárnám a nem várt napját minimum.

Nem szabad türelmetlennek lenni,úgy se mész vele semmire,hidd el. :)

11 hetes kismama

2012. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat ..ezt a pár napot már kibírom..csak furcsa érzéseim vannak lehet hogy beképzelem de nem hiszem mert az előző terheségemnél is ugyan ezt éreztem..
2012. aug. 25. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!