Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a PG53 páfrányt mutat,...

Ha a PG53 páfrányt mutat, mikor érdemes együtt lenni?

Figyelt kérdés
17-ik cn-on járok, és most páfrányos, ma vettem. 14 cn-on együtt voltunk. 35 napos volt a legutóbbi ciklusom.
2012. aug. 29. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én is használom, de nekem a pco-val kb. 1hétig gomböket mutat, utána kristályos, majd páfrányos, (jó sokáig), és ha múlik,akkor megint inkább kristályos (cirmos). Szerintem ma uzsgyi, aztán amig mutat :)

Persze mi nem csináltuk minden nap, amikor mutatta, de ha nálad minden rendben, és csak 2-3 napig páfrányos, akkor azokon a napokon érdemes együtt lenni, esetleg még utána 1 nap.

Ha jól tudod használni, nem sok vagy kevés a nyál, előtte nem eszel nem iszol már egy órája, akkor jól hasznlható, bár sokan szidják, de szerintem csak feladják, még mielőtt kitapasztalnák. Én többször is megcsinálom egymás után 2-3x) főleg, ha gömbök vannak rajta, hogy biztosan jól csináltam-e. ja, és kicsi édeset eszek, iszok vizet, és utána kb. 1-1,5 órával csinálom, hogy még véletlenül se amiatt mutassa a páfrányokat, hogy sósat ettem.

2012. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!