Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ilyen csúnya a görbém?

Miért ilyen csúnya a görbém?

Figyelt kérdés

[link]



Első hónap, hogy nem szedem a gyógyszert. Van köze ennek az ébredési hőmérséklethez?



2012. szept. 5. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez kb. úgy néz ki,mintha egyik nap reggel 8-kor,másik nap meg hajnali 5-kor mérnéd!

De szerintem ne keseredj el,a gyógyszer lehet bekevert! Majd a következő hónapban! Nekem pl. a gyógyszer abbahagyása után a 28 napos ciklusom 36 lett,aztán 24,és utána állt be 27-30 napra szépen! De az fontos,hogy mindig ugyanabban az időban mérd a hődet,mindig nyelv alatt 5 percig,és ne mozogj előtte,ne kelj fel,ne nyújtózkodj,meg ilyenek! Én pl. két műszakban járok,és kénytelen vagyok korán kelni,ha du-os vagyok,aztán mérek,és vissza alszok! Mert 3 és fél órás alvás különbséggel mérve 2 tizedes eltérést tapasztaltam,szóval az meg nagyon sok!

2012. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig mindig reggel mérem, 6 óra fele, plussz minusz 5-10 perc, ha néha elalszom, vagy korábban ébredek. De az ágy mellett van mindig a hőmérő, mindig előző este lerázom, hogy biztosan ne kelljen reggel semmit sem csinálnom, ne kelljen mozogni. Ki sem takarózom. Amit teszek, hogy kinyújtom a kezem a hőmérőért, és a számba teszem. Nyelv alatt 5 percig mérem. Mégis ennyire szabálytalan.
2012. szept. 5. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor az is lehet,hogy csak a gyógyszer utóhatása! Hát bizony kell pár hónap,hogy kiürüljön a szervezetedből! Lehet a következő görbéd már szép lesz! :) Vagy az azutáni! A lényeg,hogy ne add fel! :)

Ja,és az alkohol,a kevés alvás,sok alvás,éjjeli nasi,késői evés mind befolyásolja a hődet! :)

2012. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!