Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális dolog hogy a nők...

Normális dolog hogy a nők naponta többször is akár felnyúlkálnak maguknak hogy kitalálják, terhesek lettek_e, vagy van-e épp peteérésük? Tényleg nem lehet kibírni azt a pár napot míg kiderül, megjön-e a "nemvárt"?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom,ezzel sokkal többet ártotok magatoknak mint használtok.Minden második-harmadik nő a péjét kérdezi,a görbéjéről kér véleményt,8-10kérdésenként van egy clostys kérdés.Tényleg ekkora a baj?Vagy ennyire türelmetlenek a nők?
2009. júl. 29. 14:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, hogy milyen nőket ismersz, én senkit nem ismerek, akik nyúlkálnak magukban, hogy megállapítsák terhesek-e. Biztos túl butákat ismersz.
2009. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Itt olvasom elég gyakran,hogy itt meg itt tartanak és este ilyen volt a méhszáj,reggel olyan,én csak ámulok és bámulok komolyan...
2009. júl. 29. 14:43
 3/22 anonim ***** válasza:
20%

Hát ez meg milyen kérdés,atya ur isten!!

Én sem ismerek senkit aki nyulkálna magának ,ezt hol hallottad már bocsi!!

üdv egy 11 hós baba anyukája

2009. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
az hagyján, de ha nyúlkál, hát nyúlkáljon. a pasid/férjed sose ujjazott meg??? vagy az nem volt undorító? vagy tán ő is türelmetlen, mi???
2009. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Olvasd el itt a terhes teherbeesős kérdéseket.Nem egy és nem kettő van,és senki nem kérdezi meg őket hogy miért nyúlkálnak fel,hanem osztják a tanácsokat
2009. júl. 29. 14:49
 6/22 A kérdező kommentje:
2009. júl. 29. 14:51
 7/22 anonim ***** válasza:

Én nem nyúlkálok, de valóban sokan nézik így szerintem, és én is emiatt az oldal miatt gondolom, hogy csinálják, mert valóban le is írják, hogy magasan volt a méhszáj meg hogy kemény volt vagy nem, nyitva volt vagy zárva, stb...

Ez tényleg az egyik módja, hogy megállapítsák, hol tartanak a ciklusukban, és nem is vetem meg, aki ezt csinálja, én viszont ilyen messzire nem mentem még el. Mondjuk én a tampont se szerettem soha feltenni, csak akkor használtam, ha nagyon muszáj volt, de hát ezt embere válogatja.

Amúgy igen, nehéz kivárni azt a néhány napot is. Ezt addig nem tudod meg, amíg nem akarsz te is kisbabát, de nagyon.

2009. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

14:48as vagyok. ez neked miért fáj?

a kellő higiénia, ha megvan semmi baja nem lesz.

had ismerkedjenek a testükkel. valamikor kell.

amúgy pedig lehet, hogy ők meg tudnak állapítani valamit amit mi nem. had csinálják.

2009. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%
Nem mindenki olyan, hogy tátott szájjal várja a sült galambot, hanem tesz is azért, amit szeretne.
2009. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem akarok nagyon babát?????

10évet vártam a második babámr,de ilyen nem jutott volna eszembe,hogy magamban nyúlkáljak ilyen szinten.És ne haragudj kedves nem tudom hányadik,de az ujjazást a méhszájvizsgálathoz hasonlítani elég primitív dolog.

(lehet hogy a szemetekben az én kérdésem a primitív,ezek szerint teljesen normális dolog hogy a nők napjában többször orvosi feladatot végeznek magukon.legközelebb majd a szülést is levezetik maguknak....

2009. júl. 29. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!