Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik átestek inszemináción:men...

Akik átestek inszemináción:mennyi az esély, hogy az első sikeres legyen? Kinek sikerült elsőre?

Figyelt kérdés
Mi most kezdtük.Tudom,hogy nem minden megy elsőre,csak szeretnék pozitív dolgokat olvasni :-)
2012. szept. 10. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mennyi az esélye, de nekünk nem sikerült, sőt sajnos hiperstimulált is lettem menet közben, amivel a kórházban kötöttem ki.

Remélem, ti nagyobb sikerrel jártok majd!

2012. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem már 3 inszemem volt. Sajnos sikertelen, pedig minden rendben van nálunk.
2012. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a dokim, hogy kb 15-20% az esély, hogy sikerülhet.

2 sikertelen inszeminációm volt és nálunk minden rendben van, nem tudjuk miért nem akar jönni a baba.

Sok sikert!

2012. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 inszemünk volt, de sajna egyik sem sikerült. Nálunk sem találtak semmi problémát. Viszont utána az első lombik sikerült! Most vagyok 26 hkm. De sok olyat olvastam akiknek elsőre sikerült az inszem! Kívánom, hogy nektek is így legyen, pozitívan állj hozzá!
2012. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ó,ez eléggé lehangoló...én szurit kapok,nem valami kellemes dolog..mindenesetre mindenkinek sok szerencsét :-)
2012. szept. 10. 18:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,gratulálok!
2012. szept. 10. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!