Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június 6-án volt a mensesem,...

Június 6-án volt a mensesem, de nagyon rosszul voltam 2 hétig, vettem terhességi tesztet és pozitív volt habár egy halvány csik. Majd 1 héttel később megismételtem már negeatív. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Most ujbol következik és megint rosszul vagyok, szédülés, hányinger stb. , De negatív.
2009. júl. 30. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:

hátha + volt akkor valószínű,hogy elment! :((

Sajnálom!

Most megint mensi következik?

2009. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy felszívódott a baba és a hormonok miatt vagy rosszul, de lehet az is hogy még ott van. Menj el dokihoz mindenképpen. De szerintem lehet baba. Azóta nem is volt mensid? Nekem junius 15én volt utoljára és azóta se semmi , teszt még nem mutatta ki doki nem zárta ki a babát. Uh biztos megnyugtatna téged .
2009. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ciszta is csinálhat ilyeneket, menj orvoshoz szerintem.
2009. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2-án kellene megjönnie.tavaly már volt egy vetélésem:(

Cystátol tartok én is,mert volt már,mikor kivették a bal petefészkem 3/4-ét,azt mondták ha kiujjul kivesznek mindent.Ja igaz azt is mondták soha nem lehet gyerelkem természetes uton:(

2009. júl. 30. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ciszta műtétem, kivették, és rá 6 hónapra terhes lettem! Ne hagyd, hogy teljesen kivegyék a petefészkedet, mert ha csak egy kis darabot is bent hagynak, képes petesejtet termelni!! A műtét előtt azt mondták nekem is, hogy így nem lehet gyerekem, de a műtét után már lehetett próbálkozni, és szerencsére sikerült is!! Ne add fel! Azt hozzá kell tennem, hogy a műtét után 3 hónapra is teherbe estem, de az a baba nem maradt meg.
2009. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok. Nekem is azt mondták hogy nem lehet természetes uton gyermekem. Elsőre összejött , igaz nehéz volt a kihordás de megérte. Többszöri kórház , sok pihenés és rendszeres orvosi ellenőrzés. Nekem is gond volt a petefészkemmel,körbe akarták vágni de valami csoda folytán lett "rendszeresebb " mensim és pé-sem.Nem szedtem gyógyszert.
2009. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

akoor ez még lehet terhesség?folyamatosan szedem a B6-ot,attol jobban vagyok.

viszont folyamatosan fogyok(van miböl)

2009. júl. 30. 12:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz lehet hogy van még bab csak a másik teszt nem mutatta ki. De az is lehet hogy felszívódott. Egy orvos biztosabbat mondd. Kívánom a legjobbakat.
2009. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi újság veled ?
2009. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

azota meg jött és mint akit elvágtak elmult a rosszullét,dokihoz sajna nem tudtam még elmenni,maj a jövöhéten,mert nyaralni volt:(

De köszi hogy érdeklödsz.majd megírom miujság:)

2009. aug. 27. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!