Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erről tud v ki valamit?...

Erről tud v ki valamit? Egyedülálló támogatást kapnak azok a hazai gyermektelen párok, akik nem képesek kifizetni a magas árakat, amelyeket egyes magánintézetekben elkérnek.

Figyelt kérdés
Egy évig drasztikusan csökkentett árakon ezer lombikbébi kezelést végeznek el olyan pároknál, akiknek anyagi okok miatt nem lehet gyermeke.

2012. szept. 12. 18:45
 1/8 A kérdező kommentje:
ezt a szülök lapja oldalán olvastam de nem értem h mire volnatkozik?
2012. szept. 12. 18:47
 2/8 A kérdező kommentje:

A világ egyik legkeresettebb és legnagyobb tapasztalatokkal rendelkező lombikbébi intézményrendszerének, a magyar Kaáli Intézetnek névadó vezetője, Kaáli Géza szülész-nőgyógyász professzor példamutató vállalást jelentett be,

ezt is kimásoltam.

2012. szept. 12. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Akinek már túl van az 5 támogatott lombikon vagy nem akarja kivárni a hosszú várólistát így kevesebbért mehet önfinanszírozós lombikra.
2012. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező megtudtál azóta valamit???Engem is nagyon érdekelne!
2012. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én írtam nekik, de csak akkor adnak infót ha elmész támogatásra. Nem tudom, hogy ez cska azokra vonatkozik akik már túl vannak az 5ön vagy bárkire.
2012. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó:jól értem hogy el kell személyesen menni és akkor adnak csak infót?
2012. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak elírtam. Azt akartam írni, hogy elmész konzultációra.
2012. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sziasztok nem tudtam meg semmi mást.hova kell elmenni konzira a kaáliba:?mert ott voltunk már első konzin,de akkor még nem tudtam erről és nem is mondtak semmit.
2012. szept. 22. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!