Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az elsö hónap hogy probálko...

Ez az elsö hónap hogy probálkozunk agusztus 4re nem várom sosem szedtem foganzásgátlot, semmi teát nem ittam, és gyógyszert sem szedtem csak szinte minden nap együtt vagyunk a párommal akár többször is, ez baj lehet?

Figyelt kérdés
mert olvastam hogy 2-3naponta kell hogy a spermáknak jo legyen a minősége,szval igy nemis sikerülhet?ez baj hogy ennyiszer együtt vagyunk?
2009. júl. 31. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
napi egyre szűkítsétek, mert így igen, a spermák nem lesznek annyian és ezáltal kevesebb az esély arra hogy egy is eljuson a petesejtig.
2009. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vok.: eljusson .. bocs
2009. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

A doki szerint nem! :) Hajrá! :))

2009. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most valaszoltam egy hasonlo temaju kerdesre, bemasolom neked is, amit ott irtam:

"En is olvastam ilyet, de en egyik gyermekem vallalasa elott sem voltam hajlando csak azert nem szeretkezni a normal vagyaink szerint, mert babat szeretnenk.

Az elso babam epp ugy fogant, hogy elotte negy napig a ferjemmel kulon voltunk, volt nagy orom, miutan hazaert, mondanom sem kell. Naponta tobbszor is egyutt voltunk kb egy hetig, annyira orultunk egymasnak es het kozepen epp peteeresem volt, akkor fogant a babank.

A masodik alkalommal szinten szinte minden nap egyutt voltunk, ahogyan egyeb honapokban is, talan 3-4 nap maradt ki osszesen a ciklusom soran es igy is megfogant a baba (az elso probalkozos honapban)."

Sok sikert nektek is!

2009. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!