Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire biztonságos a védekez...

Kathrin01 kérdése:

Mennyire biztonságos a védekezés nélküli megszakításos szex?

Figyelt kérdés

Volt aki évekig így védekezett és nem esett teherbe?

Múlt hónapban volt egy korai vetélésem és most 1 hónap szünetet kell tartani és gumival védekezünk. Egyik este gumi nélkül szeretkeztünk de nem élvezett belém a férjem.

Gondolom nincs nagy esély így a babára?


2009. aug. 1. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez lutri gyakorlatilag. Vagy van az előváladékban spermium vagy nincs. Vagy időben ki tudja húzni, vagy "bemegy" egy kicsit. Jobb a fogamzásgátló, nincs minden hónapban aggodalom.
2009. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi sokáig "védekeztünk" így és semmi.Majd akartunk egy babát és miután megszületett tavaly májusban a lányunk ismét így próbálkoztunk,de a 8. hónapban ismét lett egy pozitív tesztem.2 hónap múlva jön a tesó.:-))))))))
2009. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
semennyire, ez nem védekezés, csak azt hiszed.
2009. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, lutri, mondjuk mi is így védekeztünk 8 évig hatásosan, most meg ott alszik a szomszéd szobában a tündérkénk :) - már tervezgettük a babát, de ő is megszakítás eredménye.
2009. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semenyíre mert az előváladék is tartalmazhat
2009. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok véletlenül félre nyomta. Szóval azt akartam írni hogy nem biztonságos mert az előváladék is tartalmazhat élet képes spermiumokat, ami terhességet okoznak. Szóval ha nem akartok gyereket akkor biztosabb a gumi vagy a gyógyszer.
2009. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én abbahagytam a fogamzásgátlót majd másfél év megszakításos védekezés után terhes lettem. Ha jól tudom egy év alatt 30% az esély arra, hogy megszakításból baba lesz. Kombináld hőmérőzéssel, vagy hüvely kúppal, de az óvszer lenne a legjobb.
2009. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem lettem eddig terhes tőle pedig peteéréskor is így védekezünk. De nálunk nem gond ha becsúszik a baba, mert jövőre már úgy is szeretnénk. :)
2009. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!