Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj van? Pozitív a teszt? Vérzés?

Baj van? Pozitív a teszt? Vérzés?

Figyelt kérdés

Csináltam tesztet, pozitív lett ma reggel, de most mégis olyan, mint ha megjönne:( Pár csepp vér volt a wc papíron.Ha baj lenne nem mutatta volna ki a teszt ugye? Vagy elfog menni így, hogy ha vérezni fogok továbbra is??Teljesen kivagyok:(

[link]


2012. szept. 23. 10:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy ne idegeskedj mert az tuti nem tesz jot,a teszt pozitiv az mindenképp jo jel,ha csak pár csepp van az nem biztos hogy baj de ha rendesen vérzel szerintem menj ügyeletre,amugy hallottam már olyat is hogy volt aki teherbe esés után még vérzett mert a szervezet ugymondd emlékszik rá hogy meg kell jönnie,na ki tudja mi van de remélem jol leszel
2012. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hívd az orvosodat,azonnal!
2012. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

orvos semmit nem tud tenni lehet beágyazodási vérzés.

sok pihi pár napon belül kiderül reméljük megtapad a magzat

2012. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre! Ez bármi lehet, vetéléstől az ártatlan "valami hajszálér megpattant"ig minden!!!!
2012. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Édes jó istenkém, pozi terhesség tesztnél beágazódásos vérzés?? Meg pár napot várjon...pár nap és elmehet a baba....!!
2012. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be a kórházba, biztos ami biztos!

Majd írj!!!

2012. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt is ügyeleten voltam erős méhfájdalom miatt.Azt mondták 2x alapos uh vizsgálat után, hogy minden rendbe, van egy kis méhgyulladásom.(terhességre utaló jelet nem láttak, igaz nem is láthattak Még!)Kaptam rá antibiotikumot.Ezt ma óta nem szedem a reggeli pozitív teszt után.Folyamat a betétem bámulom, de se görcs se erős, szinte semmilyen vérzés nincsen.Bemegyek az ügyeletre és csak jól lefognak cseszni...Inkább megyek holnap sima nőgyógyászhoz ha vérzek.
2012. szept. 23. 11:46
 8/20 anonim ***** válasza:

ha pozitív a teszted és van pár csepp vér, amivel bemész az ügyeletre nem fognak lecseszni. az a dolguk, hogy meg vizsgáljanak!

én is mennék a helyedben, biztos ami biztos alapon.

remélem minden rendben lesz :)

2012. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért törölték a válaszom?
2012. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem én írtam az előző választ, de én is hasonlót akartam írni!!

És akkor mi van ha lecsesz? A babádért mész, lehet apróság, de lehet h nagyobb baj van. Lehet ha most mész, még tudnak segíteni, ha meg töprengsz, h jó lesz nekem holnap is...Lehet már holnap nem lesz mit megnézni uh-n a dokinak....Állj ki magadért, nem azért vannak az orvosok, h lecseszegessenek, aztán elmenjenek ebédelni!? Menj tényleg, ne teketóriázz!

2012. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!