Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek melyik program...

Szerintetek melyik program húzta be jól az ovulációt?

Figyelt kérdés

A fertilityfriend-et szoktam használni, csak mivel meglepődtem rajta, hogy melyik napra húzta be a ovu-t, ezért kipróbáltam a ciklus.hu-t, és az pont arra a napra tette, ahova én is tenném. De gondoltam jobb, ha megkérdezlek titeket is.

A FF szerint 15 dpo-n vagyok, vagyis már meg kellett volna jönnie, a ciklus.hu szerint 11 dpo-n. Szokott ovu-s fájdalmam lenni, most a hónapban is volt a 13-14. napon. Semmi mensi előtti tünetem nincs. Viszont csütörtökön egy roppant szokatlan dolog történt, egy-két csepp barnás vér volt a tisztaságin. Még sosem pecsételtem ciklus közben, és arra gondolok, lehet, hogy beágyazódás okozta.

Ha a 10. napon volt ovu, akkor esélytelen a hónap (nem voltunk együtt), ha a 14-en, akkor esélyes.

A válaszokat előre is köszönöm.


A görbém nem éppen a legszebb példány.

[link]

[link]


2012. szept. 23. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám hogy a 16. napon volt ovud.
2012. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En 13 vagy 16.-dika..de azert jo magas az alaphöd.
2012. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most rosszul látok vagy tényleg 37 felett van az alaphőd? :O

Meg vagy fázva vagy alapból mindig ennyi?Ha alapból ennyi akkor az nagyon nem oké.Nagyon magas.Ez pajzsmirigy problémára utal.És én nem vagyok biztos a peteérésben sem.

Itt utána tudsz olvasni:

[link]

2012. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs, nem a kérdésre válaszolok, de én csak 2 hónapig csináltam ezt a számolgatást és feladtam.

Én a Billings módszerre esküszöm! E szerint az ovuláció előtt 1-2 nappal a hüvelyből tojásfehérje szerű nyák jön, na akkor kell "akciózni"!

Nálunk bejött! És nem túl fárasztó a figyelése. Keress rá a neten, szerintem nagyon jó! Sok sikert!

2012. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én úgy gondolnám hogy 16 án volt. akkortájt együtt is voltatok és rá hat napra a pecsételő vérzés beágyazódás jele is lehetne, ahogy mondtad. Szurkolok szerintem itt baba lehet. Majd megírod?:)
2012. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Tudok róla, hogy a magas alaphő pajzsmirigy túltermelésre utal. Egy éve kérdeztem a háziorvostól, hogy nem lenne-e jobb megnézetni, de szerinte felesleges, mert az más tünetekkel is járna (magas pulzus stb.). Hát nem tudom, hogy igaza van-e. Egyébként gyerekként is ilyen magas volt a hőm, nálam a 38 csak hőemelkedésnek számít. Az orvos szerint vannak ilyen emberek, "ne képzeljek be mindenfélét".

Az utolsónak: mindenképp megírom mi lesz.

2012. szept. 23. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha volt barna pecsételő vérzésed akkor babás lehetsz, nekem mindkét terhességem ezzel járt és beágyazódás vérzés volt... :-) remélem sikerült neked! Írd meg légyszi!
2012. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül késve megjött. Szerintem a pecsételés beágyazódás volt, csak nem maradt meg. Már 7. napon vagyok a következő ciklusban, és csak most kezdett esni a hőm. Ezért gondolom, hogy lehetett valami.
2012. okt. 4. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!