Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhesség miatt lenne...

Ha terhesség miatt lenne hányingerem, akkor azt a tesztnek már ki kellene mutatnia, ugye? Ha pedig a teszt negativ, mégis hányingerem van, akkor biztos nem vagyok terhes, ugye?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
a hányinger 6.hét után kezdődik van akinel csak 12.hétben,mikor volt az utolso mensid?
2012. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2,5hónapja szültem,azóta még nem volt menzim.3-án voltunk együtt a párommal,és 20-án teszteltem a hányinger miatt.Ha véletlenül terhes lennék,akkor már ki kellene mutatni a tesztnek,ugye?Szerencsére az első terhességemnél nem volt semmi tünetem,igy nem tudom mikor jelentkeznek ezek a tünetek.
2012. szept. 23. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha már tüneteket okoz, akkor elvben kimutatja. De 20-a óta még mindig tart a hányinger?
2012. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen.Voltam ellenőrzésen,azt mondta az orvos hogy van egy kis gyulladásom.Lehet akkor az miatt van hányingerem?Emellett görcsöl a hasam,fáj a derekam is.A hányinger miatt csináltam tesztet,de negativ lett.Nem szeretnék ilyen hamar ismét babát...Akkor szerinted hihetek a tesztnek?
2012. szept. 23. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért majd még ismételd meg. Amúgy védekeztek valamivel?
2012. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pharmatex tablettával.Most olvastam utána,hogy sok baba lett tőle,ezért is félek...Ma már nem volt hányingerem,remélem csak a gyulladás okozta.Azért még csinálok egy tesztet megnyugtatásképp,remélem az is negativ lesz.
2012. szept. 24. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!